>
>
İstanbul Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Bangkok – Pattaya – Phuket Turu

İstanbul Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Bangkok – Pattaya – Phuket Turu

İstanbul

Tur Bilgileri

Günler:
Cts
Yiyecek:
Kahvaltı
Rehber:
Türkçe
Otel Transfer:
Evet
Zaman:
13:00
Tur Süresi:
2 s 15 dak

Tur İçeriği

1 Gün ISTANBUL – MUSCAT

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Salam Air Hava Yolları kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Salam Air Hava Yollarının OV 826 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.10’da Muscat’a hareket. Yerel saat ile 21.30’da varış.

2 Gün MUSCAT - BANGKOK

Varışımızın ardından uçak değiştirerek Salam Air Hava Yollarının OV 461 sefer sayılı uçuşu ile 01.00’da Bangkok’a hareket. Yerel saat ile 10.00’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Yapılacak olan panoramik şehir turumuzda, Altın Buda Tapınağı, Çiçek Pazarı, Çin Mahallesi, Parlemento Binası ve Demokrasi Anıtı, Tayland’ın yeni en yüksek binası görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik ama modern güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır.Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Asiatique River Front Gece Pazarı turuna katılabilirler. (10 Euro) Bangkok’un tarihindeki ilk ticari liman yerleşimi olan bu dev panayır alanında Asya kültürüne özgü sayısız minik dükkânlarda alışveriş yapabilecek ve nehir kenarındaki Thai kafelerinde keyif molası verebileceksiniz.Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

3 Gün BANGKOK

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. (50 Euro) Dünyaca ünlenmiş ve CNN televizyonunun jeneriklerine dahi girmiş olan otantik yüzen çarşı gezisinde Hindistan cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkânı bulabileceksiniz. Şehre dönüş yolculuğu esnasında taze tropikal meyveler, Hindistan cevizi ve pankek ikramlarımız da olacaktır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Kanallar turuna katılabilirler. (30 Euro) Şehri modern ve egzotik anlamda ikiye bölen Chaophraya nehrinin meşhur su kanalları üzerinde yapacağınız tekne gezintisi unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

4 Gün BANGKOK – PATTAYA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bizleri bekleyen özel araç ile yaklaşık 2 saat sürecek kara yolculuğu sonrası Mücevher Müzesinde kısa bir mola verilmesinin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Milyon Yıllık Taş Park, Timsah Çiftliği ve Fil Safari turumuza katılabilirler. (60 Euro) Turumuzda ilk durağımız Milyon Yıllık Taş Park olacaktır. Çevresinin tamamı orijinal volkanik taşlar ve dev Bonzai ağaçları ile donatılmış bu taş parkı gezdikten sonraki durağımız Timsah çiftliği olacaktır. Timsahlar ile yapılacak tehlikeli gösterileri izleyecek, daha sonra içinde birçok hayvanı barından Uzakdoğu’ya has hayvanat bahçesini gezecek ve kaplanlarla hatıra fotoğrafı çektireceğiz.Turumuzun ardından Fillerle ilgili kısa bir bilgi aldıktan sonra Fillere binerek, doğal köy ve orman ortamında keyifli bir safari yapacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Alcazar Kabare Şov turuna katılabilirler. (Vip Koltuklar – 30 Euro) Asya’nın gelmiş geçmiş en meşhur kabare şovlarından biri olan ve birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin sürekli değiştiği keyifli bir program izlemeye hazır olun. Sahne sonrası sizleri sürprizler bekliyor olacak. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

5 Gün PATTAYA – BANGKOK - PHUKET

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile Bangkok havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. 55 dakika süreli kısa uçuşun ardından hava alanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otelde kısa bir dinlenmenin ardından akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Açık Büfe Yemekli Fantasea Show turu katılabilirler. (75 Euro) 60 dönümlük bir alanda kurulu bu Tayland kültürel tema parkında öncelikle akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Yemeğin ardından parkı gezip,1600 koltuk kapasiteli dev şov alanında 270 derecelik açı ile hazırlanmış olan harika bir program izleyeceğiz. Bu güzel gecenin ardından otelimize transferimiz gerçekleşecek. Geceleme otelde.

6 Gün PHUKET

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler. (85 Euro) Sürat teknesi ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben ‘’James Bond Altın Tabancalı Adam’’ filminin çekildiği sette fotoğraf çektirebilecek ve local pazarda alışveriş yapma imkânını da bulacağız. Kanolar ile dış dünya ile bağlantımızı keserek filmlerde görebildiğimiz doğal vaha oluşumlarını fotoğraflayacağız.  Dönüş esnasında adanın lokal restoranında öğle yemeği yiyeceğiz. Güzel bir yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

7 Gün PHUKET

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sürat Teknesi ile Öğle Yemekli Phi Phi adası turuna katılabilir. (85 Euro) Phi Phi Don ve Phi Phi Leh adlarındaki 2 komşu adadan oluşan bu adalar kombinesi Leonardo Di Caprio’nun kumsal filmi ile ünlenmiştir. Bu ünlü kumsalın beyaz kumlu açık mavi sularında Şnorkel deneyimi yasayacağız. Yumurta koyu, Maymun koyu ve Korsan mağarası ayrıca görülecek kumsallardan bazılarıdır. Turumuzun ardından adanın otantik restoranlarından birinde öğle yemeği alacağız. Güzel bir yemeğin ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.

8 Gün PHUKET – İSTANBUL

Otelden çıkış işlemlerinin ardından havalimanına hareket. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Salam Air Hava Yollarının OV 486 sefer sayılı uçuşu ile 03.20’de Muscat’a hareket. Yerel saat ile 07.00’da Muscat’a varımızın ardından uçak değiştirerek Salam Air Hava Yollarının 0V 825 sefer sayılı uçuşu ile 10.50’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. Yerel saat ile 15.15’da varış ve turumuzun sonu.

OTEL DETAYLARI;

Bangkok

3* Ibis Bangkok Sathorn vb. / 3* Prince Palace Hotel vb.

Pattaya

3* Ibis Pattaya vb. / 4* Centara Pattaya Hotel vb.

Phuket

3* Ibis Phuket Patong Hotel vb. / 4* Clover Patong Hotel vb.

Neler Dahil?

Salam Air Havayolları ile İstanbul – Muscat - Bangkok // Phuket – Muscat - İstanbul arası uçak bileti, Bangkok – Phuket İç Hat Uçak Bileti, Havalimanı vergileri, Alan – otel – alan transferleri ve şehirlerarası transferler, Panoramik Bangkok Şehir Turu, 3*/4* Otellerde 6 Gece oda kahvaltı konaklama, Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Neler Dahil Değil?

Yurtdışı çıkış harcı (150 TL), Seyahat Sağlık Sigortası (25 Euro), Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet, Müze ve ören yeri girişleri, Ekstra turlar ve kişisel harcamalar, İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri

Tur Yanında Ne Getirmeli

Rahat kıyafet, Rahat ayakkabı, Pasaport, Kimlik

Başlangıç Noktası

Sanayi, Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW), 34906 Pendik/İstanbul, Türkiye Haritada gör
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin (2- 99)
45.000
Bebek (0- 1)
9.500

Güvenli ödeme

Gizli ücret yok

Tur Hakkında Sıkça Sorulanlar

Ek bilgiler nelerdir?

Seyahat edilecek ülkelerin Sağlık Bakanlıklarının belirlediği Covid kaynaklı prosedür değişikliklerinin takibi misafir sorumluluğundadır.
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.
Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Benzer Turları Karşılaştır

Mevcut

İstanbul Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Bangkok – Pattaya – Phuket Turu
0
2 s 15 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 45.000 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı Adalar Turu
0
10 s
Ücretsiz iptal
Tekne Turu
₺ 1.200 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Ola Portekiz & Hola Endülüs Turu
0
17 s 55 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 33.000 'den başlayan fiyatlar
Tam Gün Sultanahmet ve Ayasofya Turu
0
9 s
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 3.600 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Londra Turu
0
17 s 55 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 28.200 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı Benelüks & Paris & Almanya Turu
0
14 s 30 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 39.500 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Dubai Turu
0
20 s 30 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 26.500 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 12 Günlük İtalya ve Adriyatik Turu
0
2 s
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 37.500 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Almanya– Fransa– İsviçre Turu
0
5 s
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 28.000 'den başlayan fiyatlar
Lüleburgaz ve İstanbul Çıkışlı Atatürk'ün İzinde Büyük Balkan Turu
0
4 s
Ücretsiz iptal
Kültür Turu
₺ 23.000 'den başlayan fiyatlar
Beğendiğim Turlar
×