>
Ödeme | İptal | Değişim
ödeme, iptal, değişim

Ödeme | İptal | Değişim

Biraz Tatil olarak, Avrupa Birliği Tüketici Hakları Mevzuatı'nın standartlarını ve Türk Seyahat Acenteleri ve Tüketiciyi Koruma Kanunları'nın öngördüğü kural ve yönetmelikleri karşılamak için web sitemizden veya seyahat danışmanlarımız aracılığıyla yaptığınız tüm rezervasyonlar buna tabidir.

Rezervasyon yapmak için sitemiz üzerinden veya satış temsilcilerimiz aracılığıyla 18 yaşında veya daha büyük olmanız gerekmektedir. Birden fazla kişinin katılacağı hizmetlerimiz için bir kişinin rezervasyon yapması yeterlidir. Biletinizi aldığınızda size teslim edilecek, rezervasyonunuza uygun olarak yetişkin ve çocuk sayısı belirtilir.

Ödeme

Sitemiz üzerinden rezervasyon yaptıktan sonra tur günü biletinizi alırken ödeme yapabileceksiniz. Yoğun dönemlerde yerinizin garanti edilemeyebileceğini hatırlatmak isteriz. Özellikle yüksek talep dönemlerinde (Temmuz, Ağustos, Eylül), 3 veya daha fazla tur rezervasyonu yaptığınızda küçük bir ön ödeme yaparak turunuzu garanti altına alabilir ve fiyat artışlarından etkilenmemiş olursunuz. Rezervasyonunuz işleme alındığında size bir e-posta gönderilir ve bir ekip üyesi sizinle temas kurarak rezervasyonunuzu kesinleştirir.

Rezervasyon Onayı & Bilet

Sitemiz üzerinden yaptığınız rezervasyonlar için ödeme bilgilerinizi ve rezervasyon detaylarınızı içeren bir rezervasyon onay e-postası otomatik olarak gönderilir. E-posta almazsanız veya hatalı olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Bazı durumlarda, rezervasyon onay e-postasını bilet yerine kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Rezervasyon Değişiklikleri

Eğer planlarınızda değişiklik yapmanız gerekiyorsa, en az 1 gün öncesinden bize bildirmenizi rica ederiz. Yapılan tur değişiklikleri müsaitlik durumuna bağlı olarak gerçekleştirilir. Ancak, planlanmamış sorunlar nedeniyle turunuzu iptal etmek veya değiştirmek zorunda kalınırsa, Biraz Tatil iptal ve değişiklik hakkını saklı tutar ve en az 1 gün önceden sizi bilgilendirmek için azami gayret gösterir.

Bizim Tarafımızdan Yapılan İptaller

Mücbir sebeplerle tarafımızdan yapılan tur iptallerinde, şirketimiz bedelin tamamını size geri öder.

Sizin Tarafınızdan Yapılan İptaller

Rezervasyon tarihinden 24 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ödediğiniz toplam tutarın tamamı size geri ödenir. 

Tur değişiklikleri tarafınızdan yapıldığında, müsaitlik durumuna bağlı olarak gerçekleştirilir. Planınızda bir değişiklik yapmanız gerekiyorsa, en az 1 gün önceden bize bildirmenizi rica ederiz.

Umarız Biraz Tatil ile yaptığınız tatil planı size keyifli ve unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Beğendiğim Turlar
×