>
>
Kuşadası Jeep Safari

Kuşadası Jeep Safari

Kuşadası

Tur Bilgileri

Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Türkçe
Otel Transfer:
Evet
Zaman:
10:00
Tur Süresi:
8 Saat

Tur İçeriği

Kuşadası Günlük Jeep Safari Turu, tatilinize heyecan ve farklılık katmak, güvenli ve bir o kadar da adrenalin dolu zamanlar geçirmeniz için tasarlanmıştır. Her anı macera ve kahkaha dolu turumuzda, Kuşadası doğasının içerisinde yepyeni başlangıçlar yapacak, oyunlar oynayacak, su savaşlarıyla ıslanacak, çevrenin tüm güzellikleriyle karşılaşacaksınız.

Kuşadası’nın her sene yerli ve yabancı turist akınına uğraması boşuna değil. Büyük Cruise Gemilerle limana yanaşan turistler, otellerine yerleştikten sonra Kuşadası’nın macerayla bezenmiş turlarına katılıp, günlerini gün ediyorlar. Peki siz niye bu turlara katılmayasınız?

Rezervasyon seçenekleri

Kişi Sayısı

0 Yetişkin 0 Çocuk 0 Bebek
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Üzgünüz rezervasyon yapılabilecek bir uygunluk bulunamadı.

Başlangıç Noktası

Hacıfeyzullah, Güvercinada Cd. No:8, 09400 Kuşadası/Aydın, Türkiye Haritada gör
₺ 1.550

Güvenli ödeme

Gizli ücret yok

Tur Hakkında Sıkça Sorulanlar

KUŞADASI GÜNÜBİRLİK JEEP SAFARİ TURU’NA ÇIKARKEN YANINIZA ALMANIZ GEREKENLER NELERDİR

Kuşadası Günübirlik Jeep Safari Turu ile tatilinizi renklendirmek istediğinizde, bilmeniz ve yanınıza almanız gereken şeyleri sizlere tekrar hatırlatmak istedik.

Tur boyunca güneş ışınlarına maruz kalabileceğinizden dolayı güneş kreminizi, şapka ve güneş gözlüğünüzü almanızı öneririz.
Jeep Safari turu çamurlu ve ıslak bir yolculuktur. Bu nedenle yanınızda yedek kıyafetlerinizi getirmeniz sizi daha rahat ettirebilir.
Tur programında sahilde geçireceğiniz zamanlar için havlunuzu ve yanınıza yedek mayonuzu almanızı öneririz.
Tur boyunca fotoğraf çekip bu güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek isteyeceğinizden ve denizin üzerinde olacağımızdan, önlem amaçlı elektronik aletlerinizin koruyacak tedbirler almanız yararınıza olacaktır.

KUŞADASI GÜNÜBİRLİK JEEP SAFARİ DETAYLARI NELERDİR?

Off Road Heyecanı;
Kuşadası Günübirlik Jeep Safari Turubaşlangıcında bir çok yerli ve yabancı turistle birlikte konvoylar oluşturacağız. Bu konvoylar ile çıktığımız rotalarda kalabalık olmamızın en güzel yanı sinerjinin de bizimle birlikte olması. Yepyeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinebileceğiniz Jeep Safari aktivitesi ile Off Road tutkusunun ne demek olduğunu yakından görebileceksiniz.

Off Road Jeep Safari turumuzu, Dilek Yarımadası Milli Parkı ve çevresindeki muhteşem doğada yapacağız. İlk olarak Milli Park içerisindeki Kurşunlu Manastırına uğrayacağız. 8. yüzyılda yapılan ve baskıdan kaçmak isteyenlerin sığınağı olan bu tarihi manastır, bu sefer eğlencenin doruklarına ulaşmak isteyenler için bir durak noktası olacak.

Daha sonra Off Road Jeep Safari Turuna devam etmek için buradan ayrılıp Eko Vadisi ve sodalı sularıyla ünlü Zeus Mağarası’na uğrayacağız. Zeus Mağarası’nda yüzebilirsiniz ancak suyun oldukça soğuk olduğunu belirtmek isteriz. Fakat şifalı olduğu belirtilen mağara içerisindeki gölete girdiğinizde, ilk başta soğuk olsa da sonradan alışacağınızı ve çıkmak istemeyeceğinizi garanti ediyoruz.
Su Savaşları, Öğle Yemeği ve Deniz Keyfi;
Kuşadası Günübirlik Jeep Safari Turu içerisinde farklı etkinlikler de yer almaktadır. Düşük bir ücretle temin edebileceğiniz profesyonel su tabancaları ile, konvoydaki tanıdık tanımadık herkesin bir anda birbirlerine sular fırlattıklarını göreceksiniz. Siz de bu eğlenceye katılıp, doğanın içerisinde bir zamanların kadim savaşlarını bu sefer eğlenceli bir şekilde tecrübe edebilir, keşke onlarda bu tabancalarla birbirlerine ateş etselerdi diye aklınızdan şöyle bir geçirebilirsiniz.

Günlük Jeep Safari yolculuğumuz yoğun ve eğlenceli geçecek ancak termodinamiğin kadim ve değişmez yasaları nedeniyle enerjiniz de bu sırada düşecek. Tatil Express olarak tüm bunları planladığımızdan, tura katılan herkesle birlikte lezzetli yemekler yiyip, bünyemizin yakıtını dolduracağız.

Keyifli bir öğle yemeğinin ardından bu sefer Jeep Safari turumuzun rotasını Ege’nin en temiz koylarından birine, yani Pamucak Koyuna çevireceğiz. Burada sizlere vereceğimiz serbest zaman içerisinde denize girebilir, kumlarda yatıp güneşlenebilir, etrafı biraz daha keşfedebilirsiniz. Karar sizin. Boş zamanı nasıl kullanmak isterseniz size kalmış.

Kuşadası Günübirlik Jeep Safari Turu programı artık sona erdiğinde, dönüş yoluna geçeceğiz. Yine hep birlikte konvoylar halinde başlangıç noktamıza dönüp araçlarımızı teslim edeceğiz. Transfer araçlarımızla alındığınız yerlere bırakılacak ve yastığa başınızı koyduğunuzda tüm günü tekrar tekrar zihninizde izlemek isteyeceksiniz.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Mevcut

Kuşadası Jeep Safari
0
8 s
Ücretsiz İptal
Macera Turu
₺ 1.550 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Dalış Turu
0
5 s
Ücretsiz İptal
Macera Turu
₺ 1.450 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Çıkışlı Pamukkale Turu
0
11 s 30 dak
Ücretsiz İptal
Doğa Turu
₺ 1.190 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Efes Turu
0
11 s
Ücretsiz İptal
Kültür Turu
₺ 2.750 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası ATV Safari
0
3 s
Ücretsiz İptal
Macera Turu
₺ 1.250 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Aqua Fantasy Aquapark
0
7 s
Ücretsiz İptal
Macera Turu
₺ 2.750 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Çıkışlı Efes Antik Kent Turu
0
6 s 30 dak
Ücretsiz İptal
Kültür Turu
₺ 1.190 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Dalış (Diving) Turu
0
3 s 30 dak
Ücretsiz İptal
Macera Turu
₺ 1.200 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Adaland Aquapark
0
7 s
Ücretsiz İptal
Macera Turu
₺ 2.500 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Türk Hamamı Turu
0
1 s 30 dak
Ücretsiz İptal
Macera Turu
₺ 300 'den başlayan fiyatlar

Başlangıç fiyatı

1.550

kişi başı
Beğendiğim Turlar
×