>
>
Kuşadası Dalış Turu

Kuşadası Dalış Turu

Kuşadası

Tur Bilgileri

Günler:
Her gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Türkçe
Otel Transfer:
Evet
Zaman:
10:00
Tur Süresi:
5 s

Tur İçeriği

Kuşadası Günübirlik Dalış Turu ile tatilinizin rotasını bu sefer denizin derinliklerine çeviriyoruz. Tatilinizin yönünü doğanın görünmeyen güzelliklerine doğru çevirdiğinizde, mutluluğun da peşinden geldiğini her daim görüyor, sizlerin de keyifli bir tatil geçirebilmesi için elimizden gelen ne varsa yapıyoruz.

Kuşadası Günübirlik Dalış Turu, bölgenin en değerli kaynaklarının bulunduğu Büyük Menderes Deltası ile zenginleşen Dilek Yarımadası Milli Parkı çevresindeki büyüleyici koylarda gerçekleşmektedir. Tatlı ve tuzlu suyun birleşip canlı çeşitliliğinin üst seviyede bulunduğu bu koyların altında yüzlerce çeşit balıkla birlikte vakit geçirecek, rengarenk resiflerin arasında rüyalarınızı bir üst seviyeye çıkaracak görüntülerle karşılaşacaksınız.

Kuşadası Günübirlik Dalış Turu programımızla sadece dalış yapmayı deneyimlemeyecek, tekne üzerinde gideceğimiz berrak koylarda yüzmenin ve güneşlenmenin de tadına varacaksınız. Suyun altında balıklarla beraber nefes alabilmek paha biçilemez. Yaşama farklı bir açıdan bakabilmeniz için sizleri dalış turu deneyimine davet ediyoruz.

Başlangıç Noktası

Cumhuriyet Mahallesi Rıfat Arın Sokak Yazıcı İş Merkezi, Camikebir, Kat:3 D:22, 09400 Kuşadası/Aydın, Türkiye Haritada gör
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin (12- 99)
1.450

Kişi Sayısı

0 Yetişkin
Yetişkin
0

Güvenli ödeme

Gizli ücret yok

Tur Hakkında Sıkça Sorulanlar

Kuşadası günlük dalış turuna herkes katılabilir mi?

Amatör ya da profesyonel olmanız hiç fark etmez, herkes bu tura katılabilir. Sadece 12 yaş altındaki çocukların, kalp rahatsızlığı olanların ve hamilelerin dalış yapması önerilmemektedir. Bunun dışında dalış yapmak isteyen ya da istemeyen herkes teknede yer alabilir. Dalış yapmak istemeyenlere yarı fiyat uygulaması yapılır.

KUŞADASI GÜNÜBİRLİK DALIŞ TURU PROGRAMI NEDİR?

Kuşadası Günlük Dalış Turu Programı belirttiğimiz gibi otelden transferinizle başlıyor ve tekne turuyla devam ediyor. Dalış yapılacak noktaya demir atıldıktan sonra eğitmenlerimizin vereceği eğitimin ardından dalış hazırlıkları başlıyor.

Denizin 5 metre altında yaklaşık 25 dakika boyunca enfes bir deneyim yaşayacağınız dalış turumuz, öğle yemeği ile devam ediyor. Koyda geçirilen sürede yüzüp, eğleneceğiniz, fotoğraflar çekip anda kalmanın rahatlığında zamanlar geçireceğinizi garanti ediyoruz.

Kuşadası Günübirlik Dalış Turu bitiminde dönüş yoluna geçeceğiz ve limana vardıktan sonra tur katılımcılarının, alındıkları otellere tekrar transferi gerçekleşecek. Siz hiç bir şeye karışmayacak, tatilinizin en güzel anlarından birini oluşturacak bu harika turun keyfini çıkaracaksınız.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Benzer Turları Karşılaştır

Mevcut

Kuşadası Dalış Turu
0
5 s
Ücretsiz iptal
Macera Turu
₺ 1.450 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Aqua Fantasy Aquapark
0
7 s
Ücretsiz iptal
Macera Turu
₺ 2.750 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Çıkışlı Efes Antik Kent Turu
0
6 s 30 dak
Ücretsiz iptal
Kültür Turu
₺ 1.190 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Türk Hamamı
0
8 s
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 1.250 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Jeep Safari
0
8 s
Ücretsiz iptal
Macera Turu
₺ 1.550 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Millipark Tekne Turu
0
7 s 30 dak
Ücretsiz iptal
Tekne Turu
₺ 650 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Quad (ATV) Safari
0
3 s
Ücretsiz iptal
Macera Turu
₺ 800 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Efes Turu
0
11 s
Ücretsiz iptal
Kültür Turu
₺ 2.750 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası Dalış (Diving) Turu
0
3 s 30 dak
Ücretsiz iptal
Macera Turu
₺ 1.200 'den başlayan fiyatlar
Kuşadası ATV Safari
0
3 s
Ücretsiz iptal
Macera Turu
₺ 1.250 'den başlayan fiyatlar
Beğendiğim Turlar
×