>
>
İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu

İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu

İstanbul

Tur Bilgileri

Günler:
Sal
Yiyecek:
Kahvaltı
Rehber:
Türkçe
Otel Transfer:
Evet
Zaman:
07:00
Tur Süresi:
13 s 30 dak

Tur İçeriği

3 Gece 4 Gün Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu: Priştine, Prizren, Tiran, Ohri, Resne, Manastır ve Üsküp
1. Gün: Priştine - Prizren - Tiran

Erken saatte İstanbul Havalimanı'nda buluşarak Türk Hava Yolları'nın sabah uçuşu ile Priştine'ye hareket ediyoruz. Priştine varışımızın ardından tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfetmek üzere Prizren'e doğru yola çıkıyoruz. Prizren'de, 17. yüzyıldan kalma Türk Hamamı, Sinan Paşa Camii ve Prizren Kalesi gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz. Ardından Tiran'a geçiş yapıyor ve şehrin önemli simgelerini içeren panoramik bir tur gerçekleştiriyoruz. Geceyi Tiran'da geçireceğimiz otelimize yerleşiyoruz.

2. Gün: Ohri

Sabah kahvaltısının ardından Kuzey Makedonya'nın incisi Ohri'ye doğru yola çıkıyoruz. Ohri şehir turu sonrasında, dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Ohri Gölü Tekne Turu'na katılma fırsatı sunuyoruz. Akşam üzeri, St. Naum'a giderek gölün kaynağını ziyaret edeceğiz. Gün sonunda, Makedon kültürünü daha yakından tanıma şansı bulacağımız ekstra düzenlenecek Makedon gecesine katılmak mümkün. Geceyi Ohri'deki otelimizde geçiriyoruz.

3. Gün: Resne - Manastır - Üsküp

Kahvaltı sonrası, İttihat ve Terakki'nin önemli simalarından Resne'li Niyazi'nin sarayını görmek üzere Resne'ye gidiyoruz. Manastır'da ise, Türk Çarşısı, Bedesten, İshak Camii gibi tarihi yerleri ziyaret ediyoruz. Ayrıca, Atatürk'ün mezun olduğu Askeri İdadi'yi ve Atatürk Müzesi'ni görme fırsatı bulacağız. Günün sonunda Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'e geçiyor ve şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Geceyi Üsküp'te geçireceğimiz otelimize yerleşiyoruz.

4. Gün: Üsküp - Priştine

Üsküp'teki son kahvaltımızın ardından şehir turumuzu tamamlayıp Priştine'ye hareket ediyoruz. Priştine'de gerçekleştireceğimiz kısa bir çevre gezisinin ardından serbest zaman sunuyoruz. Balkanların son yemeğini yedikten sonra İstanbul'a dönüş için havaalanına transfer oluyoruz.

Turumuzun Özeti:
Kalkış Noktası: İstanbul Havalimanı
Konaklama: 3 gece, belirlenen otellerde
Öne Çıkanlar: Prizren'in tarihi, Tiran'ın simgeleri, Ohri Gölü ve St. Naum, Resne'nin tarihi sarayı, Manastır'ın kültürel mirası, Üsküp'ün tarihi ve modern yüzü.
Balkanların benzersiz güzelliklerini keşfetmek için bu vizesiz ve uçaklı turumuza katılın, unutulmaz anılar biriktirin!

Başlangıç Noktası

Tayakadın, İstanbul Havalimanı (IST), Terminal Caddesi No:1, 34283 Arnavutköy/İstanbul, Türkiye Haritada gör
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin (0- 99)
21.000

Kişi Sayısı

0 Yetişkin
Yetişkin
0

Güvenli ödeme

Gizli ücret yok

Tur Hakkında Sıkça Sorulanlar

Ek bilgiler nelerdir?

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
· Vizesine kendi başvurusunu yapacak yolcularımızın ihtiyaç duyduğu belgelerin (otel konfirmesi, ulaşım bileti vs.) temini normal şartlarda 1 iş günü sürmektedir. Misafirlerimizin bu süreyi göz önünde tutarak randevu tarihlerini ve saatlerini ayarlaması gerekmektedir. Aksi halde olası aksaklıklardan acenta sorumlu değildir.
· Acenta; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acenta, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden acenta sorumlu tutulamaz.
· 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otel(ler)de buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.
· Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
· Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soyisim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.
· Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için ülkeden ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir.
· Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.
· Acenta, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirebilir.
· 18 yaşından küçük çocuklar annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından muvafakatname almak zorundadır. Muvafakatname olmaması sebebi ile uçuşun gerçekleşmemesi durumunda acenta sorumlu tutulamaz.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Benzer Turları Karşılaştır

Mevcut

İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu
0
13 s 30 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 21.000 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Tunus Turu
0
16 s 5 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 31.000 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı Benelüks & Paris & Almanya Turu
0
14 s 30 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 39.500 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fas Kraliyet Şehirleri Turu
0
2 s 30 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 31.000 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı Adalar Turu
0
10 s
Ücretsiz iptal
Tekne Turu
₺ 1.200 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Londra Turu
0
17 s 55 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 28.200 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 7 Gece 8 Gün Bangkok – Pattaya – Phuket Turu
0
2 s 15 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 45.000 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 7 Gece 8 Gün İtalya & Fransa & İspanya
0
17 s 15 dak
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 40.000 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı 3 Günlük Transilvanya Şatolar Turu
0
22 s
Ücretsiz iptal
Kültür Turu
₺ 5.500 'den başlayan fiyatlar
İstanbul Çıkışlı Disneyland, Paris'li 13 Günlük Büyük Avrupa Turu
0
8 s
Ücretsiz iptal
Şehir Turu
₺ 60.000 'den başlayan fiyatlar
Beğendiğim Turlar
×