p
>
>
Pamukkale Balon Turu

Pamukkale Balon Turu

1 inceleme
Pamukkale

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Hayır
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
09:30 - 17:00

Tur İçeriği

Pamukkale’ye özgü güzellikleri görebileceğiniz en güzel açıdan görmek ister miydiniz? Cevabınız, evet ise sizleri Pamukkale Balon Turu’na bekliyoruz. Gökyüzüne uzanan bir yolculuk ile Pamukkale’nin keyfini doyasıya çıkaracaksınız. Kuşbakışı seyredeceğiniz Pamukkale, ayaklarınızın altında kalırken, büyüleyici bir yolculuğa çıkacaksınız. Heyecanlı mı heyecanlı geçecek bu turumuzda yerinizi ayırtmaya ne dersiniz.

Pamukkale Balon Turu benzersiz bir deneyimi sizlere sunmakta. Pamukkale’nin dillere destan güzelliklerini havadan görecek olmak sizler için bambaşka bir deneyim olacak. Rengarenk balonların içerisinde gökyüzünde süzülmek, tatilinizi ulaşılması zor bir noktaya çıkaracaktır.

Turumuza katılım şartları şunlardır: 12 yaşından büyük ve herhangi bir sağlık sorunu olmayan misafirlerimiz balon turuna gönül rahatlığı ile katılım sağlayabilir. Turumuz oldukça güvenlidir. Balonlarımızın bakımı profesyonel teknik ekiplerimizce her uçuş öncesinde yapılmaktadır. Balonlarımızın pilot kadrosu alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple aklınızda hiçbir soru işareti olmadan gönül rahatlığı ile turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

Pamukkale’ye geldiyseniz, mutlaka en az bir kere deneyimlemeniz gereken Pamukkale Balon Turu sizler için çok farklı bir tecrübe olacaktır. Eğer siz de böylesi bir deneyim yaşamak istiyorsanız, yapmanız gereken yalnızca bizimle iletişime geçmektir. Katılım göstermek isteyen misafirlerimiz için turumuza dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. Aklınızdaki sorulara yazımızın devamında yanıt bulabileceksiniz. Keyifli okumalar…

Unutulmaz Bir Deneyim İçin

Neler Dahil?

Alkolsüz Şampanya
Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Ücretsiz Otel Transferi
Uçuş Sertifikası

Neler Dahil Değil?

İçecekler
Kişisel Harcamalar
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin
1849

Kişi Sayısı

0 Yetişkin -
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Pamukkale Balon Turu

Turumuza katılım sağlayan misafirlerimizi otellerinden alarak turumuzun yapıldığı noktaya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa sürecek yolculuğumuzun ardından sizler güler yüzlü ekibimiz sizleri karşılayacak. Turumuz öncesinde ekibimiz son hazırlıklarını tamamlarken, siz değerli misafirlerimiz de balonlarımız eşliğinde keyifli kareler çekebilirsiniz. Hazırlıklarımız tamamlandığında turumuzda size eşlik edecek uzman ekibimiz balonlarımız hakkında tanıtım yaparak, tur içerisinde uymanız gereken güvenlik önlemlerini size aktaracaklar. Kurallara uyduğunuz takdirde hiçbir güvenlik sorunu olmayacaktır. Bu sebeple de kurallara uymanız oldukça fazla önem taşımaktadır.

Kontrollerimizin tamamlanmasının ardından yolculuğumuza başlayabiliriz. Heyecanınız yavaş yavaş artarken, yukarıya doğru yolculuğumuz da başlıyor. Gökyüzüne doğru 1000 metreye doğru çıkacağız. Pamukkale’yi farklı bir açıdan görme fırsatını bulacaksınız. Pamukkale’yi tüm saflıkları ile görme imkanına sahip olacaksınız. Pamukkale’nin bu güzelliğine hayran olacaksınız. Bu anları ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekeceksiniz.

45 dakika ile 1 saat süren yolculuğumuzun ardından gezimiz tamamlanmış olacak ve ardından pilotumuz iniş için en uygun rotayı belirleyecek. Aynı noktaya iniş yapmayacağız. Sert bir iniş yapacağımızı düşünebilirsiniz fakat kesinlikle endişelenmenize gerek yok. Profesyonel pilotlarımız ile yumuşak bir iniş gerçekleştireceğiz. İnişin ardından siz değerli katılımcılarımızın otellerine transferini gerçekleştiriyor ve turumuzu tamamlıyoruz.

Eşsiz ve farklı bir tur sizleri Pamukkale’de bekliyor. Siz de geç olmadan yerinizi ayırmayı unutmayın…

Misafir Yorumları

5.00
1 inceleme
Balaban Candemir
30 Mar, 2023

Adrenalini bol, unutamayacağım bir deneyim oldu. Güler yüzlü ve yardımsever ekibe çok teşekkürler :)

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon