p
>
>
Marmaris Korsan Tekne Turu

Marmaris Korsan Tekne Turu

Marmaris

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
10:00 - 16:00

Tur İçeriği

Tekne turu dendiğinde herkesin aklına gelen bir şeyler muhakkak vardır. Ama Marmaris Korsan Tekne Turu dendiğinde hemen hemen hepinizin aklında bir soru işareti oluşuyor. Adından da anlaşılacağı üzre siz değerli tatilcilerimizi bambaşka bir maceranın doruklarına çıkaracak bir tekne turu ile karşı karşıyasınız. Peki ya siz böylesine macera ve adrenalin dolu bir güne hazır mısınız? Cevabı evet olanlar için yapılacak belli.

Korsan Tekne Turu adrenalin ihtiyacınızın tamamını karşılayacak. Küçük-büyük demeden hepimizin bildiği Karayip Korsanları filmindeki bir gemide yolculuğa çıkmak sizin için çok farklı tatil deneyimini de beraberinde getirecek. Gün boyunca kendinizi bambaşka diyarlarda hissetmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İster genç-yaşlı isterseniz de arkadaşlarınız ya da eşiniz ile birlikte katılım sağlayabilirsiniz.

Teknemizin nasıl bir atmosfere sahip olduğunu adım atar atmaz hissedecek ve sizde ortama ayak uydurmak konusunda zorlanmayacaksınız. Farklılıklarının tadını çıkarmak isteyenler için hiç şüphesiz ayrı bir deneyim olacaktır. Böylesine farklı bir deneyimi yaşamak ve tur rotasında neresi olduğunu görmek isteyenler, aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilir. Kontenjan sınırlı, geç olmadan yerinizi ayırmayı unutmayın…

Neler Dahil?

Öğle Yemeği
Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Ücretsiz Otel Transferi
Sınırsız İçecek (Kola,Fanta,Sprite, Çay, Kahve, Su)

Neler Dahil Değil?

Fotoğraf ve Video Çekimi
Kişisel Harcamalar
Diğer İçecekler

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Havlu
Mayo
Hızlı Rezervasyon
Çocuk (7-12)
200
Yetişkin
400

Kişi Sayısı

0 Çocuk (7-12) - 0 Yetişkin -
Çocuk (7-12)
0
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Marmaris Korsan Tekne Turu Rotası

Marmaris Korsan Tekne Turu diğer turlardan oldukça farklı. Çünkü eğlence teknede geçireceğiniz süreden ibaret değil olmayacak. Evet tekne turumuz birbirinden çok farklı aktiviteleri içerisinde barındırıyor fakat gezilen rotalar ve Marmaris’in eşsiz güzellikleri de sizi kendisine hayran bırakacak. Teknedeki eğlenceli vakitlerin yanı sıra Ege Denizi’nin eşsiz mavi sularında yer alan Marmaris’in esrarengiz koylarını da görme imkanı siz değerli misafirlerimiz için mevcuttur.

Tur rotasının detayları ise şu şekildedir:

  • Cennet Adası – Akvaryum Koyu
  • Fosforlu Mağara
  • Amos Kumlubük
  • Turunç
  • Yeşil Deniz

Tekne turu içerisinde verilecek molalarda yüzme imkanı bulacaksınız. Aynı zamanda güzel geçen bir tatile dair izleri sürekli hatırlatacak fotoğraf karelerini çekebileceksiniz.

Eğlencenin bir an olsun düşüşe geçmediği tekne turumuz müzik ve eğlence eşliğinde başlıyor ve aynı şekilde de devam ediyor. İsterseniz teknede çalan müziklere eşlik edebilir isterseniz de serin sularda serinlemenin keyfine varabilirsiniz. Hayatın getirmiş olduğu stresleri tur başlar başlamaz unutacaksınız. Metropolden, gürültüden uzak bir gün sizleri bekliyor. Ayrıca tekne içerisinde düzenlenen çeşitli etkinlikler ve sürprizlerimiz de sizi bekliyor. Her an hazır olmalısınız, bizden tavsiye…

Teknede müzik var mı?

Evet, bu turumuzda teknede müzik mevcuttur fakat rahatsız edici derecede değildir.

Nereden transfer var? Otogardan transfer var mı?

Maalesef otogardan transfer hizmetimiz bu turda mevcut değildir. Diğer transfer noktaları için konumuzla birlikte Whatsapp hattımız üzerinden yetkililerimize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nerelerde mola veriyorsunuz?

Tur kapsamında ziyaret edeceğimiz 5 bölge bulunmaktadır. Bu bölgelerden 3'ünde yarımşar saat yüzme molası verilmektedir. Bir diğer bölgede ise 5 dakikalık bir fotoğraf molası alınacaktır. Son olarak, Turunç bölgesinde 1 saat 30 dakika mola verilecektir.

Tekne kapasitesi nedir? Az kişilik özel tekneler var mı?

Bu tur için çalıştığımız tekneler 96 kişi ve üzeri kapasiteye sahip geniş ve konforlu teknelerdir.

Eğer daha küçük bir tekne, özel ve sakin bir tur isterseniz, rezervasyon hattımıza Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Size özel çözümler sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Güvende ve rahat bir deneyim için buradayız.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon