p
>
>
Kuşadası Tekne Turu

Kuşadası Tekne Turu

Kuşadası

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
09.30-16.30

Tur İçeriği

Popüler tatil beldelerinin ilk sıralarında yer alan Kuşadası, kendine has güzellikleriyle her zaman tatilcilerin uğrak mekanlarının başında gelmiştir. Buraya geldiğinizde içerisinde değişik aktiviteler ile keyifli vakit geçirebilir, Kuşadası’nın güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Kuşadası, her yıl milyonlarca misafiri bünyesinde ağırlıyor. Üstelik yalnızca yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de hayran olduğu bir bölge. Yıl içerisinde birbirinden farklı kültürlere ev sahipliği yaparken, kendisinden güzel hatıralarla, misafirlerini sevindiriyor ve herkesin gönlünde ayrı bir yere de ev sahipliği yapıyor.

Eğer sizin de yolunuz Kuşadası’na düşer ve doğayla iç içe bir tatil yapmak isterseniz, sizler için bir önerimiz var. Kalabalık sahillerden ve kumsallardan bu sayede uzaklaşmış da olacaksınız. Hem gerçek bir tatil deneyimi için hem de Kuşadası’nın tadını doyasıya çıkarmak için siz değerli misafirlerimize tavsiyemiz Kuşadası Tekne Turu.

Kuşadası Tekne Turu, sizleri kalabalık plajlardan dışarıya çıkartacak ve bölgenin en güzel koylarında benzersiz bir tatil deneyimini sizlere sunacak. Dilek Yarımadası Milli Parkı çevresinde bulunan birbirinde güzel koylarda keyifli bir gün geçirmek sizlere tatilinizin en özel saatlerini yaşatacak. Kuşadası’nı yakından bilenler bilir, bölgenin en çok beğenilen duraklarının başında Dilek Yarımadası gelir. Çünkü bölgenin en güzel plajları burada bulunmaktadır. Ne yazık ki bu bölgeye kara yolu ya da toplu taşıma ile ulaşım imkanları çok kolay değildir. İşte bizler de tam olarak burada siz değerli misafirlerimize keyifli bir gün geçirmeyi vadediyoruz. Konforu ve eğlencesi bol bir gün ile Kuşadası’nın tadını hem doyasıya çıkaracak hem de şehrin kalabalığından uzaklaşmış olacaksınız.

Neler Dahil?

Öğle Yemeği
Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti

Neler Dahil Değil?

Fotoğraf ve Video Çekimi
İçecekler
Kişisel Harcamalar

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Havlu
Mayo
Terlik
Hızlı Rezervasyon
Çocuk (6-12)
200
Yetişkin
400

Kişi Sayısı

0 Çocuk (6-12) - 0 Yetişkin -
Çocuk (6-12)
0
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Turumuz Ne Kadar Sürmektedir?

Turumuza katılım sağlayan misafirlerimiz için turumuzla ilgili detayları sizlerle paylaşmak isteriz. Turumuz günübirlik şekilde düzenlenmektedir. Turumuz içerisinde birbirinden güzel koylarda vereceğimiz yüzme molaları ile tekne turunun tadına fazlasıyla varacaksınız. Ayrıca siz değerli konuklarımız için yemek servisimiz de turumuz içerisinde mevcuttur.

Kimler Katılabilir?

Keyifli ve eğlenceli geçecek, turumuza ister aileniz isterseniz de arkadaşlarınızla katılım sağlayabilirsiniz.

Tur Ne Kadar Sürüyor? Ne Zaman Başlıyor?

Yaklaşık olarak 7 saat sürecek olan Kuşadası Tekne turu, sabah 09.30 saatinde başlamaktadır. Dönüş yolculuğumuz tamamlandığında, saat 16.30 civarında limana varmış olacağız ve turumuzu tamamlayacağız.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon