p
>
>
Kapadokya Balon İzleme Turu

Kapadokya Balon İzleme Turu

1 inceleme
Kapadokya

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Hayır
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
06:30 – 08:30

Tur İçeriği

Yaşamınız boyunca mutlaka görmeniz gereken yerler arasında Kapadokya’da yer almaktadır. Kendine has doğası ve güzelliği ile sizi kendisine hayran bırakacak bir şehirdir. Kapadokya dendiğinde aklınıza ilk olarak peri bacaları sonrasında da balonlar gelir. Kapadokya’da yer alan peri bacalarını balonlar olmadan düşünemezsin. Birbirini tamamlayan bir ikilidirler. Kapadokya’nın simgesi haline gelen bu balonlara binmek sizler için müthiş bir deneyimdir ama yükseklik korkusu ya da başka bir sağlık sorununuzun olmaması gerekmektedir. Eğer siz de Kapadokya’nın resim tablolarını süsleyen balonlara binmeden görkemli manzarayı izlemek istiyorsanız elbette ki bu mümkündür. Kapadokya Balon İzleme Turu, sizi masalsı diyarlara yolculuğa çıkartmak için mükemmel bir program hazırlamıştır.

Kapadokya semalarında süzülen rengarenk balonların yarattığı benzersiz atmosferi ve manzarayı en güzel şekilde görebileceğiniz, eşsiz fotoğraf kareleri için doğru adrestesiniz. Tura katılım sağlayan misafirlerimiz, unutulmaz bir deneyime eşlik edecekler.

Kapadokya Balon İzleme Turu gibi eşsiz bir tura katılmak istiyorsanız, eminiz ki öncesinde daha fazla detaylı bilgi sahibi olmak istersiniz. İşte bunun için yazımızın devamında turumuz hakkında detaylı açıklamalarda bulunduk. Keyifli okumalar…

Neler Dahil?

Tur Sigortası
Ücretsiz Otel Transferi

Neler Dahil Değil?

Kişisel Harcamalar
Yiyecek & İçecekler
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin
600

Kişi Sayısı

0 Yetişkin -
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tur Programı

Birbirinde Güzel Fotoğraf Kareleri Sizleri Bekliyor!

Katılım gösteren misafirlerimizi sabahın erken saatlerinde, henüz güneş doğmadan otellerinden özel araçlarımız ile alıyor ve harekete geçiyoruz. İlk olarak balonların hazırlık ve kalkış yaptığı Göreme Kasabası’nı ziyaret ediyoruz. Burada çekeceğiniz fotoğraflar balonlar yükselmeden önceki ısınma turlarınız olacak.

Balonların hazırlıklarını izleyip hareket ettiğini gördükten sonra bizlerde araçlarımıza binerek harekete geçeceğiz. Balonlar gökyüzündeyken onları seyredebileceğiniz en güzel noktalara doğru yol alacağız. Buralar Esentepe ya da Aydın olacak.

Varış yapacağımız noktalar panoramik bir manzaraya sahip. Bu sayede hem gökyüzünü izleyecek hem de ayaklarınız altında serili olacak eşsiz manzarayı seyredeceksiniz. Güneş’in ışınların günü aydınlattığı noktada gökyüzünde süzülen balonlar sizler için muhteşem bir deneyim olacaktır. Bu anları belgelemek adına çok sayıda fotoğraf karesini çekeceğinizden eminiz. Ama fotoğraf çekerken anı yaşamayı da ihmal etmeyin. Çünkü gözlerinizin göreceği bu görkemli manzarayı hiçbir fotoğraf karesi sizlere vermeyecektir.

Güzel ve özel anlar geçirdikten sonra ise siz değerli misafirlerimizi otellerine bırakmak adına harekete geçeceğiz. Tüm misafirlerimiz otellerine ulaştıklarında ise Kapadokya Balon İzleme Turu başarı ile son bulacaktır.

Misafir Yorumları

5.00
1 inceleme
Beste Altıntop
30 Mar, 2023

Uykunuzdan fedakarlık yapmanıza kesinlikle değer arkadaşlar, sakın uyku tatlı gelmesin :)

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon