p
>
>
Göcek Tekne Turu

Göcek Tekne Turu

Fethiye

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Hayır
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
10:00 - 17:00

Tur İçeriği

Tekneye adım attığınız anda, huzurlu ve eğlenceli bir program sizi bekliyor. Sabah 10:00'dan 17:00'a kadar süren 7 saatlik maceramızda harika yüzme molaları veriyoruz. Leziz yiyecekler, içecekler, hoş müzikler, kahkahalar ve keyif sizinle olacak.

Ayrıca, aile işletmesi olan teknemiz, lüks, donanım, güvenlik ve hijyen özellikleriyle her ihtiyacınızı karşılayacak. Konforlu ve göz alıcı bir yolculukla, farklı rotalarda muhteşem manzaralarla tanışacaksınız.

Turumuza katılmaya karar verdiyseniz, hangi koyları ne kadar süreyle ziyaret edeceğimiz hakkında daha fazla bilgi verelim:

Büyük Ova Koyu: Yeşil ve Mavinin Buluşması Göcek Limanı'ndan 10:00'da hareketle, Büyük Ova Koyu'na doğru yolculuğa başlıyoruz. Yüzme noktamıza gelene kadar, tekne ekibimiz enerji toplamanız için çay ve kurabiye ikram edecek.

Kayalıklar ve yemyeşil ormanlarla çevrili Büyük Ova Koyu, Göcek'in en popüler yüzme noktalarından biridir. Burada su kristal berraklıkta ve doğa sizi büyüleyecek. 45 dakikalık yüzme molasında doyasıya yüzebilirsiniz.

Sonrasında, ikinci mola yerimize doğru yol alırken, Bedri Rahmi ve Sıralıbük koylarını ziyaret ederiz.

Burada, öğle yemeğinde zengin menüyle sunulan balık, tavuk, köfte ya da et, soslu makarna, roka, yoğurtlu semizotu ve salata gibi lezzetlerle enerji toplayabilirsiniz. Ekstra ücret karşılığında barımızdan içecek siparişi de verebilirsiniz.

Mola süremiz dolduktan sonra, bir sonraki koyumuza doğru demir alıyoruz.

Martı Koyu: Suda Yüzen Taştan Martılar Bu yolculuğun ardından yaklaşık 20 dakika sonra Martı Koyu'na varıyoruz.

Koy, adını suda yüzen taştan yapılmış ve su içer gibi görünen bir martı figüründen alır. Bu etkileyici figür eşliğinde 45 dakika boyunca temiz sularda yüzebilir ve güzel bir bronzluk elde edebilirsiniz.

Sonrasında Merdivenli Koyu, İç Göbün Koyu ve Göcek'in en dar kanallarından biri olan Dar Boğaz'dan geçerek son mola noktamıza ilerliyoruz.

Yassıca Adaları Göcek Tekne Turu, Yassıca Adaları'nda başlayacak benzersiz bir mola süresiyle gününüzü unutulmaz kılacak. Ayaklarınızı kumlara değdirmek isteyenler için bu koy idealdir. İncecik kumları olan bu koyda doyasıya yürüyebilir ve büyük ada ile küçük adayı keşfe çıkabilirsiniz.

45 dakikalık mola süresince kumsalın ve denizin keyfini çıkarırken, teknemize dönüş zamanı geldiğinde yeniden hareket ediyoruz. 30 dakikalık bir yolculukla limana geri dönüyor ve sizlere veda ediyoruz.

Dilerseniz tüm Fethiye tekne turlarımıza da göz atabilirsiniz.

Neler Dahil?

Öğle Yemeği
Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti

Neler Dahil Değil?

Fotoğraf ve Video Çekimi
İçecekler
Kişisel Harcamalar

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Havlu
Mayo
Şapka
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin
400

Kişi Sayısı

0 Yetişkin -
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Göcek Tekne Turu Rotası ve Gidilen Koylar

  • Büyük Ova Koyu
  • Martı Koyu
  • Yassıca Adaları Koyu

Tekne turumuzda bu koyları ziyaret etmeyi planlıyoruz, ancak kaptanımız misafirlerimizin rahatlığı için kalabalıktan uzak, sakin koylara yönelebilir; bu nedenle rotamız değişebilir.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon