p
>
>
Bodrum Orak Adası Tekne Turu

Bodrum Orak Adası Tekne Turu

Bodrum

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
11:00 - 18:00

Tur İçeriği

Bodrum Orak Adası Tekne Turu 2023 ile Ege'nin el değmemiş güzelliklerine bir yolculuk yapın. Bodrum'un kendine özgü Orak Adası'nda, doğanın en ışıltılı renkleriyle buluşun. Bu tekne turu, Orak Adası'nın iki göz alıcı koyunu ve sakin limanlarını ziyaret ederek, size bir doğa cenneti vaat eder.

Orak Adası'nın canlı ve berrak suları, bir akvaryumun canlılığını yansıtır. Bodrum Orak Adası Tekne Turu, bazı özel günlerde adanın muhteşem manzarası eşliğinde geceyi bu eşsiz adada geçirme fırsatını sunar. Bodrum'un Maldivler'i olarak anılan Orak Adası, turkuazın en güzel tonlarını gözler önüne serer, bu özelliğiyle ünlü Kaputaş Plajı ile yarışır.

Bodrum Orak Adası Tekne Turu, huzur arayanlar için mükemmel bir rota sunar. Tekne turumuz, Orak Adası'nın sakin atmosferinde ruhunuzu dinlendirecek ve doğanın keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. Deniz yoluyla ulaşımın mümkün olduğu Orak Adası'na bizimle güvenli ve keyifli bir şekilde ulaşmanızı öneririz.

Bodrum Orak Adası Tekne Turu 2023, kalifiye ve deneyimli ekibimizle sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Bodrum Orak Adası Tekne Turu ile doğanın en güzel renklerini keşfetme zamanı.

Neler Dahil?

Çay ve Meyve İkramı
Öğle Yemeği
Ücretsiz Otel Transferi

Neler Dahil Değil?

Kişisel Harcamalar
Diğer İçecekler

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Havlu
Mayo
Hızlı Rezervasyon
Çocuk (7-12)
250
Yetişkin (Transfersiz)
400
Yetişkin (Transfer Dahil)
450

Kişi Sayısı

0 Çocuk (7-12) - 0 Yetişkin (Transfersiz) - 0 Yetişkin (Transfer Dahil)
Çocuk (7-12)
0
Yetişkin (Transfersiz)
0
Yetişkin (Transfer Dahil)
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Bodrum Orak Adası Tekne Turu Programı Nedir?

İlk Durak Kumluk Koyu: Tur rotamızdaki duraklardan biri olan Kumluk Koyu, Bodrum'un doğal cennetlerinden biridir. 40 dakikalık mola süresince, bu eşsiz koyun serin sularında yüzme ve rahatlama fırsatını yakalayın. Kumluk Koyu'nun el değmemiş güzelliği, tatilinize unutulmaz anılar ekleyecek."

Alman Koyu: Denizi çok sıcak sevmeyenlere güzel haber! Çünkü rotamızdaki en soğuk denizi olan alan tam olarak bu koydur. Vücut sıcaklığınızı yavaş yavaş indiren bu sular, yazın sıcağında adeta bir kaçış noktası gibi… Bir yandan serinlemek bir yandan da eğlenmek için bundan iyisi bulunamaz değil mi?

Orak Adası: Ünü ülkemizden dünyalara taşmış, türünün tek örneği koylarından Orak Adası’nda yüzmek ve eğlenmek adına kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Burada oldukça fazla vakit geçirilecek. Mola süremiz yaklaşık olarak 40 dakika olarak belirlenmiştir. Gelenlerin bir daha bu lokasyondan ayrılmak istemediğini biliyor muydunuz? Bodrum Orak Adası Tekne Turu size hayalleri yaşatmak için tüm imkanlarıyla hizmetinizde.

Son durağımız Tavşan Burnu: Adından da anlaşılacağı gibi içinde sevimli tavşan dostlarımızı da bulunduran bu lokasyonda mola saati yaklaşık 40 dakika olarak planlanmıştır. Geçireceğiniz keyifli vakitler arkadaşlarınıza anlatacağınız eğlenceli anlara dönüşecek.

Daha ne bekliyorsunuz, bu eşsiz tecrübeyi deneyimlemek için rezervasyon yapmanız yeterli.

Transfer var mı? Nereden alıyorsunuz?

Transfer hizmetimiz sadece "Transfer dahil" bilet rezervasyonu yaptıran misafirlerimiz içindir.

Ortakent 10:00 

Duja rixos 10:00 
Bluedreams Samara Işıl Hilton vogue 10:10
Bitez 10:15
Gümbet 10:30

Bardakçı 10:40

Otogar 10:45

Tekne nereden kalkıyor?

Tekneler Bodrum merkezinden, Halikarnas Limanı’ndan (Kumbahçe Limanı) kalkıyor.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon