p
>
>
Belek Tekne Turu

Belek Tekne Turu

Belek

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
08:00 - 17:00

Tur İçeriği

Antalya’ya her yere gidilebilir ve burada tatil yapılabilir. Öyle nadide bir kenttir. Ülkemizin en önemli turizm alanlarından birisidir. Ancak, konu keşfedilmemiş koylara geldiğinde önümüze yine Antalya’nın ta kendisi gelir. Gelin sizlere Belek Tekne Turu hakkındaki detaylardan bahsedelim. Tatilin en güzel halini Antalya’da yaşamak için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Mavinin en benzersiz tonlarını göreceğiniz bu turda, denizin saklı köşelerinde bulunan koylara gideceğiz. Göz zevkinize benzersiz bir deneyim yaşatacak Belek Tekne Turu, bambaşka bir yaz tatili deneyimini sizlere tüm doğallığı ile sunuyor.

Dilerseniz tüm Antalya tekne turlarımıza da göz atabilirsiniz.

Neler Dahil?

Öğle Yemeği
Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Ücretsiz Otel Transferi

Neler Dahil Değil?

İçecekler
Kişisel Harcamalar
Phaselis Antik Kenti'ne Giriş Ücreti

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Havlu
Mayo
Şapka
Terlik
Hızlı Rezervasyon
Çocuk (7-12)
350
Yetişkin
550

Kişi Sayısı

0 Çocuk (7-12) - 0 Yetişkin -
Çocuk (7-12)
0
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tur İçeriği

Yalnızca deniz yoluyla ulaşım sağlanabilen ve kıyı şeridinde bulunan kulaç atılmamış koylarda, cennetin tablolarını gözlemleyeceksiniz. Gürültüden, şehirden, kalabalıktan, anksiyeteden uzak bir deneyim yaşayacaksınız.

Gününüzü hem keyifli hem de dolu dolu geçirmek istiyorsanız bu tur tam size göre.

Tam olarak bir gün (günübirlik) sürecek Belek Tekne Turu, Kemer ve çevresinde doğanın saklı mücevherleri gibi olan koyları deneyimlemenizi sağlayacak. Sizleri mükemmel manzaralar ile baş başa bırakacağız.

Tur Detayları

  • Daha önceden planladığımız saatlerde sizleri otelinizden alıp tur bittiğinde ise aynı konforla otelinize bırakıyoruz. Çift yönlü transfer hizmetimizle birinci sınıf bir deneyime hazır olun.

  • Kemer sınırları içerisinde bulunan marinaya ulaştığımızda, güler yüzlü ekibimizi ve şahane teknelerimizi görebileceksiniz. Herkes hazır olduğunda ise turumuz başlayacaktır.

  • Turun başlangıç saat: 09:30 – bitiş saati de 16:00 olarak belirlenmiştir. Her detay Belek Tekne Turu etkinliğinden maksimum verim almanız için özenle hazırlandı.

  • Yaşanacak tüm aksaklıklarda bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

  • Uzman rehberlerimizin bize eşlik edeceği Koy gezintilerimizde Antik Kentlerden birisi olan Phaselis’i de göreceğiz. Burada hem gözünüze estetik güzellikler çarpacak hem beldenin benzersiz hikayelerini dinleyebileceksiniz. Bundan daha keyifli bir tatil düşünebiliyor muydunuz?

  • Tam donanımlı teknemiz, tecrübeli ve güler yüzlü mürettebatımız ile konforlu bir yolculuk yapacaksınız.

  • Şahane güvertesinde güneşlenirken, içeride bulunan mini barı kullanıp ferahlayabileceksiniz.


 


 


 

Ayrıca;

  • Tam sigorta olanağımız da bulunmaktadır. En önemli önceliğimiz sizlerin güvenliğidir. Burada tamamen bizim tarafımızdan karşılanan tam sigorta ile asla gözünüz arkada kalmasın.

  • Teknemiz Antik Kent’te vardığında mola vereceğiz. Demir attıktan sonra uzman mürettebatımızın sizler için özel olarak hazırladığı Türk mutfağının klasik yemeklerini de tadabileceksiniz. Burada keyifle zaman geçirirken aklınızdan “iyi ki gelmişim” sözü çıkmayacak.

Kemer beldesinin kıyı şeridindeki tüm saklı cevherleri gezeceğiz. Siz de bu sırada güvertede rahatlıkla vakit geçirebileceksiniz. Tüm bu güzel deneyimlerden sonra sizleri konforlu son model araçlarımızla otellerinize geri bırakacağız. Otelinize vardığınızda ise Belek Tekne Turu, başarı ile sonlanmış olacak.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon