>
>
Demre Myra Kekova Turu

Demre Myra Kekova Turu

Antalya

Tur Bilgileri

Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Türkçe
Otel Transfer:
Evet
Zaman:
05:00
Tur Süresi:
810 Dakika

Tur İçeriği

Demre, Myra ve Kekova Batık Şehrinin Büyüleyici Tarihi

Antalya'dan tam günlük bir gezinin keyfini çıkarın ve Demre, Myra ve Kekova'nın Batık Şehri'nin tarihi yerlerini keşfedin. Yol boyunca içgörü sağlamak için deneyimli bir rehberle bu bölgenin antik harikalarını keşfedin. Myra'nın Roma amfitiyatrosu Demre'deki Aziz Nikolaos Kilisesi'ni ziyaret edin ve Kekova'nın su altı kalıntılarını keşfedin. Geçmişe benzersiz bir göz atarken, nereden geldiklerini öğrenme şansını yakalayın.
Bu Demre, Myra ve Kekova batık şehir turu, Kekova harabelerinde bir tekne yolculuğundan daha fazlasını sunuyor. Seyahat programı, Myra antik kentindeki durakları, Demre'deki Noel Baba Kilisesini ziyareti ve yakınlardaki Hristiyan ikonalarının üretildiği bir mağazaya göz atmayı içerir. Deneyimi tamamlamak için, unutulmaz bir gün geçirmek için batık şehir Kekova çevresinde 1 saatlik bir tekne turuna çıkacaksınız!
Antalya kıyılarında yer alan Demre, antik kent Myra ve batık bir şehir olan Kekova'yı keşfederek unutulmaz bir gün geçirmek için bize katılın.
Antalya'dan heyecan verici bir günlük gezi ile üç muhteşem tarihi mekanın harikalarını keşfedin! Bu inanılmaz turda Demre, Myra ve Kekova'yı ziyaret edin.
Demre, Myra ve Kekova turumuz sırasında Antalya'nın çevresini en iyi şekilde deneyimleyin. Tarihi daha önce hiç olmadığı gibi keşfetmeye hazırlanın!
Antalya'dan bu Demre, Myra ve Kekova turu ile güney Türkiye'nin büyülü manzaralarını keşfedin. Eşi benzeri olmayan Roma kalıntılarını ve batık bir şehri ziyaret edin!

Bu turda Antalya'dan nefes kesen güzellikteki batı kıyısına bir yolculuk sizi bekliyor! Demre kasabasında durup Likya kaya mezarlarına ev sahipliği yapan Myra antik kentini ziyaret edeceğiz ve daha sonra Noel Baba Kilisesi'ni keşfedeceğiz. Daha sonra, Kekova'nın batık kentinde yapılacak bir tekne yolculuğu, enfes manzaralara bir göz atmak için harika fotoğraf fırsatları sunuyor!
Antalya'daysanız ve heyecan verici bir günlük gezi arıyorsanız, neden bu rehberli Demre, Myra ve Kekova Adası turuna katılmıyorsunuz? Myra'daki antik Likya harabelerini keşfedecek ve Kekova'nın batık şehrinin sakin sularında bir gezintiye çıkacaksınız. Unutulmaz bir deneyim olacağı kesin!
Demre, efsanevi Noel Baba ile olan bağlantısıyla ünlü, Antalya yakınlarında küçük bir sahil kasabasıdır. Burada, Noel Baba Kilisesi olarak da bilinen 6. yüzyıldan kalma St Nicolas Kilisesi'ni gezebilir ve etkileyici Hıristiyan ikonaları koleksiyonuna hayran kalabilirsiniz. Kendinizi maceracı hissediyorsanız, Myra ve batık Kekova şehri dahil olmak üzere yakınlardaki diğer tarihi yerleri keşfetmeyi deneyin.
Antalya'dan Demre, Myra ve Batık Şehir Kekova turu için bize katılın! Kekova çevresindeki gizli adaları keşfederken bu büyülü yolculuğun unutulmaz olacağından emin olabilirsiniz. Canlı bir geçmişin hikayelerini anlatan olağanüstü kalıntılarla birlikte, pırıl pırıl mavi suların hayranlık uyandıran manzaralarına tanık olun. Yerel dili anlamasanız bile, Kekova'nın çarpıcı 'Kekova Mavisi' tonunu takdir edebilirsiniz.
Antalya'dan Demre, Myra ve Kekova'nın birçok büyüleyici bölgesini ziyaret etmek için tam günlük bir tura katılın. Likya bölgesinin önemli şehirlerinden biri olan Patara'da dünyaya gelen ve Demre'de yaşayan, uluslararası alanda Noel Baba olarak bilinen Aziz Nikolaos hakkında bilgi edinin. Aziz Nikolaos Anıt Müzesi'nde muhafaza edilen Aziz Nikolaos lahitini keşfedin ve denizcilerin ve öğrencilerin koruyucusu olduğuna inanılan Myra'nın onu onurlandıran ünlü kilisesine göz atın. Son olarak Kekova'nın Batık Şehri'nde gününüzü tamamlayın!

Rezervasyon seçenekleri

Kişi Sayısı

0 Yetişkin 0 Çocuk 0 Bebek
Yetişkin
0
Çocuk
0
Bebek
0
Üzgünüz rezervasyon yapılabilecek bir uygunluk bulunamadı.

Başlangıç Noktası

5VMM+88 Demre/Antalya, Türkiye Haritada gör
₺ 2.350

Güvenli ödeme

Gizli ücret yok

Tur Hakkında Sıkça Sorulanlar

Tekne yolculuğu kaç saat sürer?

Tekne yolculuğumuz 1 saat sürmektedir.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Mevcut

Demre Myra Kekova Turu
0
13 s 30 dak
Ücretsiz İptal
Kültür Turu
₺ 2.350 'den başlayan fiyatlar
Antalya'dan Kemer Çıkışlı Medusa Tekne Turu
0
9 s
Ücretsiz İptal
Tekne Turu
₺ 250 'den başlayan fiyatlar
Antalya'dan Alibaba Tekne Turu
0
6 s 30 dak
Ücretsiz İptal
Tekne Turu
₺ 680 'den başlayan fiyatlar
Adrasan Tekne Turu
0
7 s
Ücretsiz İptal
Tekne Turu
₺ 925 'den başlayan fiyatlar
Antalya Aquapark ve Yunus Gösterisi Turu
0
6 s
Ücretsiz İptal
Macera Turu
₺ 1.065 'den başlayan fiyatlar
Antalya Jeep Safari
0
7 s 30 dak
Ücretsiz İptal
Macera Turu
₺ 1.150 'den başlayan fiyatlar
Antalya Geleneksel Türk Hamamı
0
9 s
Ücretsiz İptal
Kültür Turu
₺ 500 'den başlayan fiyatlar
Antalya'dan: Suluada Tekne Turu
0
9 s 30 dak
Ücretsiz İptal
Tekne Turu
₺ 800 'den başlayan fiyatlar
Antalya'dan Perge, Aspendos ve Side Turu
0
7 s 30 dak
Ücretsiz İptal
Kültür Turu
₺ 2.100 'den başlayan fiyatlar
Antalya At Safari
0
3 s
Ücretsiz İptal
Doğa Turu
₺ 1.100 'den başlayan fiyatlar

Başlangıç fiyatı

2.350

kişi başı
Beğendiğim Turlar
×