p
>
>
Antalya Yamaç Paraşütü

Antalya Yamaç Paraşütü

Antalya

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Hayır
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
09:30 - 16:30

Tur İçeriği

Adrenalin bitmesin, tatilin keyfi de asla Keyifli bir adrenalin artırıcı aktivite arıyorsanız, Antalya Yamaç Paraşütü deneyimi kesinlikle bunlardan biridir. Bir yandan heyecan ve aksiyonu tam anlamıyla yaşayacak, aynı zamanda eşine zor rastlanır bir manzarayı gökyüzünden süzülerek seyredebileceksiniz. Daha önce paraşüt yapmadıysanız ne kadar benzersiz bir etkinlik olduğunu yalnızca tecrübe ettiğinizde öğrenebilirsiniz. Antalya’da yapabileceğiniz en güzel aktivitelerden birisi olan Yamaç Paraşütü, yenilikçi tatil metotlarında birinci sırada.

Sizleri burada görmekten ve uzman ekibimizle ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Antalya Yamaç Paraşütü, bu beldeye çok yakın olan Alanya’da yapılmaktadır. Akdeniz’in rüzgarını, güneşin tüm enerjisini ruhunuzda hissedeceğiniz bu deneyim ile birlikte semalarda süzüleceksiniz. Ayaklarınızı yerden kesen bir tur düşünün, burada en son teknolojik imkanlarla ve lisanslı eğitmenlerle yol arkadaşınız olacağız.

İşinin uzmanı olan, sizin heyecanınızı da azaltacak deneyimli pilotlarımız, 700 metre yüksekliğinde yassı tepeden atlayıp, ismiyle destanlara konu olmuş Kleopatra Plajı’na iniş yapmanız ile son bulacak. Bu uçuş keyfi için halen rezervasyon yaptırmadıysanız, sizi temin ederiz, kendinizi hayatın büyük bir heyecanından alı koyuyorsunuz demektir.

Neler Dahil?

Ekipmanlar
Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Ücretsiz Otel Transferi

Neler Dahil Değil?

Fotoğraf ve Video Çekimi
Kişisel Harcamalar
₺200(Nakit) Tesis Giriş Ücreti
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin
900

Kişi Sayısı

0 Yetişkin -
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tur programı nasıl?

Bu turumuz için de her zamanki gibi belirlenmiş olan saatlerde sizleri otelinizden alıp, Antalya Yamaç Paraşütü turumuzun yapılacağı noktaya Alanya'ya getiriyoruz. Konforunuzdan ödün vermeden rahat bir şekilde buraya ulaştıktan sonra, araçlarımızla Kleopatra Tepesi’nde bulunan yamaç paraşütü uçuş istasyonuna doğru yola koyuluyoruz. Alanya’da bulunan bu noktaya 2 saat sonra ulaşmanın ardından, benzersiz tur için her şey hazır oluyor. Antalya Yamaç Paraşütü, mutlaka denemeniz gereken bir deneyim, yerinizi ayırtmayı unutmayın.


 

Yamaç paraşütü turuna katılmak için lisansa veya belgeye ihtiyacım var mı?

Yamaç paraşütü yapmak için daha önce herhangi bir lisansa veya uçuş belgesine ihtiyacınız yok. İçinizde tutku ve heyecan olması bizler için yeterli olacaktır.

Yamaç paraşütünü nerede yapıyoruz?

Alanya’da yapılacak olan Antalya Yamaç Paraşütü turumuz, çevrenin birbirinden özel manzaraları ile birlikte kendinizi burada süzülen özgür bir kuş gibi hissettirecek. Unutulmaz bu deneyimi yaşamak ve şehrin stresinden kurtulmak için daha güzel bir aktivite olamaz.

Yamaç paraşütü güvenli mi?

Son teknoloji malzemelerle üretilen paraşütlerimiz, iki kişiyi rahatlıkla taşıyabilir ve güvenliğiniz düşünülerek tasarlanmıştır. Bu turdan keyif alırken güvende hissetmeniz de bizler için oldukça önemli.

Yamaç paraşütü rotası nasıl? Ne kadar sürüyor?

Turumuz Alanya Hıdırellez Yassıtepe'de başlayıp Kleopatra Plajı’na kadar toplamda 10-20 dakika sürecek bir rotayı içeriyor. Hava durumuna bağlı olarak uçuş süresi değişiklik göstermektedir.

Yamaç paraşütünü akşam yapabilir miyiz?

Yamaç paraşütünü sadece gündüz yapabilirsiniz. Akşam oldukça tehlikelidir.

Otelden ne zaman alınacağım?

Rezervasyon esnasında konaklama yerinizi bildirdiyseniz tur gününden bir gün önce sizinle iletişime geçip otelden alınış saatinizi bildireceğiz. Turunuz bittikten sonra otele geri transferiniz sağlanacak

Sevgilimle, eşimle, kardeşimle veya arkadaşımla birlikte paraşüte binebiliyor muyum?

Sizinle birlikte uçacak bir pilot olacağı için tanıdıklarınızla beraber uçamazsınız. Uçuşumuzu 1 pilot ve 1 misafir şeklinde toplam 2 kişi gerçekleştiriyoruz. Rüzgar ve ağırlık dolayısıyla güvenlik açısından bu tarz bir uçuş uygun değil. Size böyle bir hizmet sunacağını belirtenlere karşı imtina ile yaklaşmanızı rica ediyoruz.

Bu fiyata video çekim dahil mi? Değilse ne kadar?

Video çekim hizmeti ekstra satın alabileceğiniz bir hizmettir. Tur fiyatına dahil değildir.

Video çekim hizmeti bu turumuzda 500₺-600₺ arasında değişmektedir. Güncel fiyat için rezervasyon hattımızla Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon