p
>
>
Antalya Tekne Turu

Antalya Tekne Turu

Antalya

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği (Açık Büfe)
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
10:00 - 17:00

Tur İçeriği

Antalya Tekne Turu'nun harika programı sayesinde, tatil gurusu olarak sizlere Antalya'nın doğal güzelliklerini, büyüleyici manzaralarını ve esrarengiz tarihini keşfetme fırsatı sunuyoruz. Bu deneyim sayesinde, zihniniz ve ruhunuz huzur bulacak, doğanın armağanlarını kalabalıktan, gürültüden ve şehir yaşamının dinamizminden uzak bir ortamda yaşayacaksınız. Eğer siz de stres, yorgunluk ve şehir karmaşasından arınmak isteyen değerli konuklarımız arasına katılmak istiyorsanız, hemen programımıza kaydolun ve unutulmaz saatler yaşayın.Farklı farklı birçok şahane noktayı görmek, Antalya’yı hafızalarınızda altın harflerle kazımak istiyorsanız, sizleri Antalya Tekne Turu kapsamında Akdeniz’de zaman geçirirken görmeyi çok isteriz.

Dinlenmenin yanı sıra kültür turizmi açısından da kendinize birçok kazanım elde edebileceğinizi söyleseydik ne derdiniz? Evet yanlış duymadınız, Antalya Tekne Turu, şehrin kalabalığından sizleri çekip alarak hem yorgunluğu ardınızda bırakmanıza yardımcı oluyor hem de keyifli vakit geçirmenize olanak tanıyor.

Her gün saat tam olarak 08:30’da Antalya Marina’dan kalkış yapan teknelerimiz yine saatler akşam üstü 18:00 olduğunda limana geri dönüş yapmaktadır.

Tur Rotamızda ilk olarak Korsan Mağarası’nı görüyoruz.

Sonrasında ise Antik Phaselis Koyu, Alacasu Koyu ve Kiriş Koyu olmak ise birbirinden berrak diğer koylarımızı göreceğiz. Bu rotalarımızda yüzme molası da verilecektir.

Antalya Tekne Turu, kapsamında öğle yemeğimiz de bulunmaktadır. Leziz bir şekilde sizler için hazırlanan yemeğinizi yedikten sonra müzik ve çeşitli animasyon şovlarıyla renkli dakikalar geçirebileceksiniz. Köpük partisiyle eğlencenin seviyesi artacak.

Dilerseniz tüm Antalya tekne turlarımıza da göz atabilirsiniz.

Neler Dahil?

Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Ücretsiz Otel Transferi
Öğle Yemeği

Neler Dahil Değil?

İçecekler
Kişisel Harcamalar

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Havlu
Mayo
Hızlı Rezervasyon
Çocuk (6-12)
240
Yetişkin
480

Kişi Sayısı

0 Çocuk (6-12) - 0 Yetişkin -
Çocuk (6-12)
0
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Turun Detayları

Ziyaret edebileceğiniz diğer noktalar, Kemer, Tekirova, Phaselis, Alacasu, Ceneviz gibi koylar olacak. Bu koylar Antalya’nın en güzel koylarından sadece 3 tanesidir. Buraları tercih edeceğiniz iki tekne türümüzle gezebilirsiniz. Bunlardan birisi korsan temalı, diğeri de parti teknemizdir. Ziyaretiniz sırasında hem güzel manzarayı izleyebilir hem de burada gönlünüzce yüzebilirsiniz. Sizler için en iyi şartları hazırlamak adına hizmetinizdeyiz. Belirlediğimiz saat aralıkları o bölgede en çok eğleneceğiniz saatlerdir. Antalya Tekne Turu, bölgede görmeniz gereken neresi varsa sizleri oralarla buluşturmak için en güzel rotayı sunuyor. Rotamız nasıl diyenler için okumaya devam edebilirsiniz.

Kiriş Koyu

Antalya’nın en popüler koylarından birisi olan Kiriş Koyu, Kemer’in batı bölümünde yer alan nadide bir coğrafi alandır. Burası daha çok doğa gezileri için bire birdir. Beydağları Sahil Milli Parklarının koruması bu alanın boyunduruğu altında bulunmaktadır ve denizini mutlaka denemeniz konusunda ısrarcıyız.

Korsan Mağarası

Son rotamız olan Korsan Mağaraları ile Antalya Tekne Turu sonlanıyor. Burası hem bulunduğu konum olarak hem de hikayesi olarak ilgi çekici. Dar geçitleri olan bu rotada mağaralara olabildiğince yanaşacağız. İçinizdeki hislere tercüman olan ılık rüzgarları burada yüzmeniz için sizi harekete geçirecek. Bir saatimizi bu eşsiz rotada geçirdikten sonra teknemiz ile beraber başlangıç noktamıza açılacağız. 

Antalya Tekne Turu limana döndüğümüzde ekibimizle vedalaştığınız sırada bitmeye başlıyor. Ve son olarak otelinize döndüğünüzde mükemmel bir deneyimi ardınızda bırakmış oluyorsunuz.

Cennet Koyu

İkinci rotamız olan Cennet Koyu’nda uzun süreli serbest zamanımız bitmiş olacak. Doğanın tüm doğal tonlarını içinde barındıran bu noktada çok az insanın olması içinize huzuru ilk dakikadan aşılayacak. Ben daha önce yüzmemişim diyeceğinizden eminiz. Burada gölünüzce keyif çatabilirsiniz. İsterseniz teknede kalıp güneşin tadını bile çıkarabilirsiniz...

Phaselis Koyu

Antalya Tekne Turu kapsamında uğrayacağımız ilk durak olan Phaselis Koyu, doğanın insanoğluna bıraktığı paha biçilmez bir mücevher gibi… Yemyeşil ormanları ve bembeyaz suları sizi kendine hayran bırakacak. Bir buçuk saat boyunca vakit geçireceğimiz bu rotada ister gezebilir, ister Phaselis’in sularında yüzebilir isterseniz de bolca D vitamini almak için güneşlenebilirsiniz. Anılarınızı ölümsüzleştirmeyi ise asla unutmayın.

Tekne Turu Rotamız

Phaselis Koyu

Antalya Tekne Turu rotamızın başlangıç noktası, doğanın sunduğu güzelliklerle antik tarih arasında köprü kuran Phaselis Koyu'dur. Phaselis'in inanılmaz güzelliği, ormanlık alanlara paralel beyaz kumsallar ve berrak sularla sizi kendine hayran bırakacak. Burada yüzerek bedeninizi ferahlatabilir, güneşlenebilir, doğayla iç içe huzurlu yürüyüşler yapabilir ve antik kalıntıları keşfederek kültürünüze katkıda bulunabilirsiniz. Unutmayın, bol bol fotoğraf çekin!

Cennet Koyu

Serbest zamanın ardından, rotamızın ikinci durağı olan Cennet Koyu'na geçeceğiz. Bu harika yerde yeşil ve mavi tonları iç içe geçerken, kalabalıktan uzaklaşarak sıradışı bir yüzme deneyimi yaşayacaksınız. İsterseniz tekne üzerinde güneşlenirken doğal güzelliklerin tadını çıkarabilir, ya da serin sulara atlayarak keşfedebilirsiniz.

Kiriş Koyu

Kemer'in batısında yer alan ve en popüler koylardan biri olan Kiriş Koyu, doğa tutkunları tarafından büyük ilgi görmektedir. Beydağları Sahil Milli Parkları'nın koruması altında bulunan bu koy, turkuaz renkli denizi ile ünlüdür.

Korsan Mağarası

Son durağımız ise heyecan verici Korsan Mağarası olacak. Denizin ortasında bulunan bu ilginç mağaraya yaklaşarak, gizemli dünyalarına geçit sunan bu yerde yüzmek için mükemmel bir mola vereceğiz. Yaklaşık bir saat süren bu keyifli molanın ardından teknede buluşarak dönüş yolculuğuna başlayacağız.

Antalya Tekne Turu, Kemer Limanı'na geri döndüğümüzde ve ekibimizle vedalaştıktan sonra son bulacak. Otelinize dönmek için sizi bekleyen aracımıza binerek bu unutulmaz deneyimi tamamlayacaksınız.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon