p
>
>
Antalya Kekova Tekne Turu

Antalya Kekova Tekne Turu

Antalya

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
10:00 - 18:00

Tur İçeriği

Akdeniz'in en ücra köşelerine açılıp Antalya'da yazın tüm stresini atmanın hayalini kurmak bile rahatlatıcı. Yine yeniden siz değerli misafirlerimizi bu güzel noktalara götürüp orada birbirinden unutulmaz deneyimler yaşatmak için buradayız. Doğanın tüm güzelliğini deneyimleyebileceğiniz Antalya Kekova Tekne Turu ile birlikte buradaki en güzel zamanlarınızı yaşamanız için tüm ekibimizle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Yeşil ve mavinin en özel buluşma noktalarından birisi olan Kekova Adası’na geçerken Antalya’ya daha önce gelip buraya uğramadıysanız kendinize çokça kızacağınız bir belde olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Adını zamanında suların altında kalan antik kentten alan Kekova Adası, sizleri tüm ihtişamı ile büyüleyecek. Turumuzda toplamda 5 farklı antik, tarihi değere sahip olan ve gördüğünüzde hayranlık uyandıracak yerleri ziyaret edeceğiz.

Antalya Kekova Tekne Turuesnasında molalarımız da olacak. Molalar;

 • Demre, Myra, St.Nicolas Kilisesi, Kekova, Batık Şehir olarak sıralanabilir.

Mavinin en güzel tonu olan turkuazın mükemmel bir örneği olan plajlarıyla hem su üstüne hem de antik kentlerin bulunduğu su altına bayılacaksınız. Evet, turumuz esnasında su altında kalmış antik şehirleri de göreceğiz.

Dilerseniz tüm Antalya tekne turlarımıza da göz atabilirsiniz.

Neler Dahil?

Tur Sigortası
Türkçe Eğitmenlik Hizmeti
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Ücretsiz Otel Transferi

Neler Dahil Değil?

Diğer İçecekler
Kişisel Harcamalar
Hızlı Rezervasyon
Çocuk (0-7)
699
Yetişkin
840

Kişi Sayısı

0 Çocuk (0-7) - 0 Yetişkin -
Çocuk (0-7)
0
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tur İçeriği:

 • Sizleri ilk olarak Antalya’nın şehir merkezinden alıyoruz. Kemer’e yapacağımız kısa bir yolculuğun ardından günün devamında enerji kaybetmemek için şahane bir kahvaltı ediyoruz. Bundan sonra tura hazırız demektir.

 • Otobüsümüz Kekova2nın büyüleyici limanına doğru yola koyulacak.

 • Limana vardığımız bu tekne ile mükemmel bir deneyim yaşayacağınızı daha ilk görüşten anlayacaksınız.

 • Tabanı camdan oluşan teknemiz sayesinde muazzam manzaraları, balıkları ve su altında kalan ilgi çekici tarihi noktaları görebileceksiniz, buraların fotoğraflarını çekmeyi sakın ola unutmayın.

 • Su altı kentler, farklı yapıları, batık şehri tüm ihtişamı ile gözlemlerken bu deneyime iyi ki ortak olduğunuzu aklınızdan geçireceğinizi temin ediyoruz.

 • Rehberlerimiz görmüş oldukları her yeri siz misafirlerimiz için detayları olarak anlatacaklar.

 • Sonrasında otobüslerle Myra Antik Kenti’ne olan yolcuğumuz başlayacak. Elbette öncesinde limana geri döneceğiz.

 • Rehberimize bölge hakkında aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

 • Rotamız içinde yer alacak Aziz Nickolas Kilisesi, tarihsel açıdan sizlere muazzam bir deneyim sunacak. Artık öğle yemeği için mola vermenin vakti geldi….

Antalya Kekova Turu, sizlerin konforu için hazırlanmıştır. Ayrıca hem otelinize hem de turun yapılacağı alana bizlerin tahsis ettiği araçlar ile ücretsiz ve rahat bir ulaşım sağlayabileceksiniz.

Tur Detayları:

 • Turumuz sabah 10.00’da başlayacak. Akşama doğru ise saat 18.00’de sona erecek.

 • Bu süre zarfında gönlünüzce gezebilirsiniz. Batık Şehir’e yapacağımız benzersiz tur, tüm konforu ile sizlerle.

 • Rehberlerimiz verecekleri bilgiler ile turu daha eğlenceli hale getirecekler.

 • Sabah kahvaltısı ve öğle yemeği turumuzun içinde mevcuttur.

 • Tam sigorta imkanımız ile birlikte sizlerin güvenliği de bizlere emanet.

 • Tur içerisinde ziyaret edeceğimiz bazı noktalarda bilet gerekebilir. Buralarda bilet ücretlerini de biz karşılıyoruz. Sizler sadece keyfinize bakın.

Rota:

Kekova Batık Şehir Yolculuğu, esnasında kısa bir mola vereceğiz. Burada kahvaltımızı yaptıktan sonra Antalya Kekova Turu tüm hızıyla devam edecek.

Üçağız Köyü :  Deniz kıyısındaki eşsiz konumu ile sizlerdeki etkisi çok büyük olacak bu köy, hikayesiyle ilgi çekici bir yapıya bürünecek. Burada teknemize bineceğiz.

Kekova Adasına Tekne Yolculuğu :  Teknemize bindikten sonra Kekova’nın denizin dibinde sırra kadem basan kalıntılarını gözlemleyip fotoğraflarını çekeceğiz. Renkli balık dostlarımız da bu eşsiz yolculukta bizlere eşlik edecek. Toplamda 1 saat sürecek bu bölümde, Kekova’nın buz gibi sularında yüzüp serinleyebileceksiniz.

Aziz Nickolas Kilisesi: Antalya, Kekova Turu, kapsamında bir sonraki durağımız yerli ve yabancı turistlerin en uğrak noktalarından birisi olan Aziz Nickolas Kilisesi, olacak. 45 dakika sürecek bu bölümde de Myra Antik Kenti’ni bu kentin kalıntılarını, tarihin arka yüzünü görebileceğiz. Rehberimiz de bu noktalarda anlattıklarıyla turu daha anlamı bir yapıya büründürecek.

Myra Antik Kent: Kiliseyi gördükten sonra Antalya Kekova Tekne Turu kapsamındaki son durağımız olan Myra Antik Kenti’ne varmış olacağız. Bu bölüm de bir saat sürecek, hem kentin eski dokunuşlarını görebilecek, hem de antik lahitleri ziyaret edebileceğiniz.

Ne kadar keyifli bir aktivite olduğunu anlata anlata bitiremeyiz. Bunu deneyimlemeniz sizler için benzersiz bir tecrübe olacak. Tur sonlandığında sizleri limanda bekleyen araçlarımızla rahat bir biçimde otelinize döneceksiniz. Antalya Kekova Tekne Turu, bu şekilde başarı ile tamamlanacak.

Birlikte oldukça keyifli ve güzel bir gün geçirmemizin ardından ise dönüş için harekete geçeceğiz. Sizleri limanda araçlarımız bekliyor olacak. Tüm misafirlerimizin otellerine ulaşması ile de turumuz son bulmuş olacak.

Deniz
15 Mar, 2023

Her şey çok güzeldi. Keyif aldık. Teşekkürler

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon