p
>
>
Alanya Yeşil Kanyon Jeep Safari Turu

Alanya Yeşil Kanyon Jeep Safari Turu

1 inceleme
Alanya

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
07:00 - 17:00

Tur İçeriği

Yolunuzun Alanya’ya düştüğünde gezip de hayran kalmayacağınız yer adeta yok denecek kadar azdır. Özellikle de coğrafyamızın en önemli doğal zenginliklerinden olan Toros Dağları eteklerinde yer alan Yeşil Kanyon görmeye değer. Bir diğer adıyla Oymapınar Barajı olarak bilinen bu bölgede eşsiz bir yolculuğa çıkmak istemez misiniz? Turda size eşlik edecek güçlü yoldaşlarınız da var. Kimler mi? 4x4’lük engebe tanımayan ve sizin için özel olarak modifiye edilmiş Land Rover jeeplerimiz elbette.

Alanya Manavgat Yeşil Kanyon Jeep Safari turu diğer turlardan farklı olarak rotasıyla ön plana çıkıyor. En önemlisi de doğayla iç içe olmak isteyen misafirlerimizin sıklıkla tercih ettiği turumuzdur.

Teknolojiden, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için sizlere benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Huzurlu yanından ödün vermeyen safari turumuzda gün boyu eğlenebilecek ve tatilinizi gönlünüzce yaşayabileceksiniz. Gününüzü unutulmaz kılmak için bu muhteşem fırsatı kaçırmayın. Jeep deneyimi yaşamadıysanız ve böyle bir maceraya çıkmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizlerden yer ayırtmayı unutmayın.

Alanya Manavgat Yeşil Kanyon Jeep Safari Turu hakkında halen aklınızda olan ve merak ettiğiniz detaylar varsa yazının devamında bu detayları sizler için kaleme aldık. İyi okumalar…

Neler Dahil?

Tur Sigortası
Tur Sigortası

Neler Dahil Değil?

Diğer İçecekler
Kişisel Harcamalar
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin
455

Kişi Sayısı

0 Yetişkin -
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tur Detayları:

Tura başlamadan önce sizleri bulunmuş olduğunuz otelden araçlarımız ile alıyoruz. Başlangıç noktasına doğru geçerken keyifli kısa bir yolculuk yaşayacaksınız. Alana vardığımızda sizleri güler yüzlü ekip arkadaşlarımız karşılayacak. Alana tüm misafirlerimiz varana kadar orada tur için mental anlamda hazır hale geliyorsunuz. Ardından tüm misafirler hazır olduğu andan itibaren turumuza çıkmaya hazırız. Ancak ilk olarak temel eğitimleri almanız güvenliğiniz ve keyif almanız açısından çok önemli. İşinin profesyoneli olan ekip arkadaşlarımız sizlerle tüm detayları paylaşacaklar. En son adım, düzenli ve tertipli ilerleyecek konvoyu oluşturmakta.

Deneyimli ve sizlerin konforu için orada olacak şoförlerimiz Alanya Manavgat Yeşil Kanyon Jeep Safari Turu aktivitesini sizler için endişesiz hale getiriyorlar. Yolun gidişatı ile ilgili aklınıza takılan alan kalmayacağı için rahatlıkla fotoğraflarınızı çekebilirsiniz.

Ormanların içinden geçeceğimiz, temiz hava alacağımız alanlarda da Alanya’nın doğanın insanoğluna vermiş olduğu en güzel hazinelerden birisi olduğunu anlıyorsunuz. Yeşil Kanyon’da sevimli hayvan dostlarımız da bulunuyor. Onları hayvanat bahçesinde ziyaret etmek için mola veriyor olacağız.

Sonrasında mola vereceğimiz bir diğer alan ise Yeşil Göl olacak. Burada isterseniz dinlenebilir isterseniz de yorgunluğunuzu atmak için yüzebilirsiniz.

Yemek yemeden olmaz. O kadar enerji harcayıp, yerini doldurmak konforunuz için en önemli detaylardan sadece birisi. Siz değerli misafirlerimiz için hazırlanan öğle yemeğini yedikten sonra balık tutkunları için sürprizimiz var. Burada balık tutma deneyiminizi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Off-Road parkuruna girişimiz turun sonuna doğru gerçekleşiyor olacak. Adrenalinin üst seviyelere çıktığı bu bölümün ardından başladığımız alana geri dönüyoruz. Sizi tıpkı otelinizden aldığımız gibi araçlarımızla geri bırakıyoruz. Rahatlıkla konakladığınız alana ulaştığınızda turumuz son buluyor olacak. Siz de bu deneyimi tecrübe etmek için daha fazla beklemeyin.

Misafir Yorumları

5.00
1 inceleme
Duygu Cevahir
27 Mar, 2023

Çok keyifli ve eğlenceli bir tur günü geçirdik. Özellikle "Su Savaşı" kısmı çok eğlenceliydi! :) İlgili ve güler yüzlü bir hizmet aldık, çok teşekkürler.

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon