p
>
>
Alanya Manavgat Tekne Turu

Alanya Manavgat Tekne Turu

1 inceleme
Alanya

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
08:30 - 17:30

Tur İçeriği

Tatil beldesi olarak önemli bir lokasyon olan, özellikle de şelaleleriyle dillere destan hikayelerin ana aktörü olan Manavgat, sizlere çok özel bir tatil fırsatıyla kucak açıyor. Alanya Manavgat Tekne Turu, benzersiz bir deneyim yaşamak isteyenlerin isteklerine tercüman olacak. Yeni yerler keşfetmek de cabası…

Alanya Manavgat Tekne Turu, klasikleşen sadece yüzme aktivitesinin olduğu bir tur değildir. Tur boyunca güzel yerler görecek, yüzme molası verecek ve en önemlisi ise beldenin tarihi yerlerini görebileceksiniz. Meşhur Manavgat Şelalesi’nin manzarası eşliğinde keyfinizi sürmek, buraya gelme konusunda ne kadar doğru bir karar verdiğinizi hatırlatacak. Yaz tatiline renk ve huzur katmak isteyenler için birebir aktivite konumunda olan Alanya Manavgat Tekne Turu yaş sınırı olmaksızın tüm misafirlerini beklemektedir. Sizlere uzman ekiplerimizle hizmet vermek adına hizmetinizdeyiz.

Bu eşsiz tura katılıp eşi benzeri olmayan doğal güzelliklerin tadını çıkarmak istiyorsanız daha fazla beklemeden yerinizi ayırtmayı unutmayın. Merakınızı giderecek tüm detaylar ise yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Neler Dahil?

Öğle Yemeği
Şelale Giriş Ücreti
Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Ücretsiz Otel Transferi

Neler Dahil Değil?

İçecekler
Kişisel Harcamalar

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Havlu
Mayo
Şapka
Terlik
Hızlı Rezervasyon
Çocuk (6-12)
250
Yetişkin
500

Kişi Sayısı

0 Çocuk (6-12) - 0 Yetişkin -
Çocuk (6-12)
0
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tekne Turu Programımız

Başlangıç noktasına ulaştığınız andan itibaren mükemmel turumuza ilk adımı atmış olacaksınız. Sizleri limanda karşılayan güler yüzlü takım arkadaşlarımız teknede yerinizi gösterecekler. Teknemizin limandan ayrılmaya hazır olduğu andan itibaren içinizi kaplayan heyecanı şu andan hissedebiliyoruz. Herkes hazır olduğunda turumuz tüm hızıyla başlayacaktır.

Gününüze keyif ve huzur katacak Alanya Manavgat Tekne Turu, rota olarak çok bilindik ve göze hoş gelen bir yerden başlıyor. Manavgat Şelalesi ilk durağımız! Manavgat Şelalesi bölgedeki diğer şelalelere göre daha kısa bir şelale olsa da debi oranı beklediğinizden daha yüksektir. Suların sesi ve manzaranın tıpkı bir tablo gibi görünmesi seyir zevkini üst bir seviyeye çıkaracak. Elbette çay içmeden manzarayı seyir eylemek olmaz. Manavgat Şelalesi’nin bulunduğu bölgedeki çay bahçesinde çaylarınızı yudumlarken bu manzara karşısında kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Eğer denk gelirseniz, çaylarınızıb yudumlarken su kaplumbağalarını görmeniz bile mümkün.

Alanya Manavgat Turu, boyunca birçok noktada yüzmek için mola vereceğiz. Aklınızdaki soru olan “Manavgat’ta yüzecek miyiz?” sorusunun cevabı elbette “evet!”

Aynı zamanda Akdeniz’in eşsiz sularında yer alan Kumlu plajı’nda da yüzme molası verilecektir. Anın tadını çıkarın.

Tur devam ederken öğle yemeğimizi de teknede yiyeceğiz. Keyfe mola yok. Sonrasında Manavgat Pazar’nı görmeniz adına yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Siz değerli misafirlerimiz bu rotada karaya çıkarak bölgenin en ünlü Pazarı olan Manavgat Pazarı’nda alışverişinizi yapabilirsiniz.

Yine bölgenin en büyük camisi olan Külliye Camii’sini de ziyaret edebilirsiniz.

Gezme faslı bittikten sonra, teknemize dönüp dönüş yolu için kendimizi uzman kaptanımıza bırakıyoruz. Limanda bekleyen araçlarımızı sizleri bulunduğunuz lokasyonlara bırakmasının ardından Alanya Manavgat Tekne Turu serüvenimiz son bulacaktır.


 

Misafir Yorumları

5.00
1 inceleme
Ufuk Zaim
30 Mar, 2023

Her şey harikaydı! Tüm ekibe çok teşekkürler :)

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon