p
>
>
Alanya Korsan Tekne Turu - Grand Troys Teknesi - Yemek ve İçecek Dahil

Alanya Korsan Tekne Turu - Grand Troys Teknesi - Yemek ve İçecek Dahil

Alanya

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
10:00 - 15:00

Tur İçeriği

Eşsiz bir deniz manzarası eşliğinde Alanya’da keyifli zamanlar geçirmek ister misiniz? Kalabalıktan açıklara uzanan bir huzur yolculuğu stresini alacak. Birbirinden güzel manzaralarla hem gözünüzü hem de gönlünüzü doyuracak Alanya Tekne Turu, sizlere dolu dolu geçecek benzersiz bir gün vadediyor.

Siz değerli misafirlerimizin güzel vakit geçirmesi için uzman ekibimiz tarafından hizmetinizdeyiz. Görülmeye değer birçok manzaraya sizlere götürmekle kalmayıp gönlünüzce eğlenebileceğiniz rotalara dümeni kırıyoruz… Tekne turu boyunca birçok eğlenceli etkinlikler sayesinde kolay kolay hafızalarınızdan silinmeyecek bir tatile ne dersiniz?

Tur hakkında merak ettikleriniz için yazının devamında sizler için bir özet derledik. Alanya Tekne Turu, birbirinden özel misafirlerimiz olan sizler için özel olarak dizayn edilmiştir. Modern, güvenilir teknelerimizde günü birlik katılabileceğiniz gördüklerinizi fotoğraflayarak anı ölümsüzleştirebileceğiniz noktalara gitmek, eşsiz bir deneyim ilk adımı olacak.

Ara ara vereceğimiz molalarla birlikte bir yandan güneşlenecek bir yandan da Akdeniz’in tadını çıkacaksınız. Elbette Alanya’nın masmavi sularında yüzmeden olmaz. Sizler de bu eşine zor rastlanır maceranın bir parçası olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçerek detayları öğrenmeniz. Vaktinizi en doğru şekilde kullanarak, konforunuzu daha tura başlamadan vadediyoruz.

Sabahın erken saatlerinizde sizler için belirtmiş olduğumuz saat aralığında sizler adına özel olarak tahsis edilmiş araçlarımızla bulunduğunuz lokasyondan alınıyorsunuz. Alanya Tekne Turumuz rahatlığı ayaklarına kadar getirecek. Teknemizin demirlediği limana doğru yolculuğa çıkarken, işinin profesyonelleri tarafından bir aktiviteye dahil olduğunuzu anlayacaksınız. Tekneye vardığımızda güler yüzlü ekibimiz sizi karşılayacak. Teknemizin demir almasıyla eşsiz yolculuğumuz start verecek. Hareket ettiğimiz andan itibaren güvertede sizler için özel olarak dizayn edilen alanlarda güneşlenebilir, yatakların tadını çıkarabilirsiniz. Yeniden hatırlatmak gerekirse, sadece teknede olmayacağız. Alanya’nın mavilikleri ve gizemi birçok hikayesi ile beraber rehberlerimiz tarafından sizlere aktarılacak.

Detaylı sorular için aşağıda sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilirsiniz.

Neler Dahil?

Alkolsüz İçecekler
Öğle Yemeği
Rehberlik Hizmeti
Transfer
Tur Sigortası

Neler Dahil Değil?

Kişisel Harcamalar
Alkollü İçecekler

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Havlu
Mayo
Şapka
Hızlı Rezervasyon
Çocuk (6-12)
150
Yetişkin
300

Kişi Sayısı

0 Çocuk (6-12) - 0 Yetişkin -
Çocuk (6-12)
0
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Alanya Tekne Turu Programı Nasıl?

  1. Alanya Limanı: Herkes toplandıktan sonra tekneye biner ve yolculuğumuza başlarız. İlk durağımız Kleopatra plajı olacak. 
  2. Alanya Kalesi (Yanından Geçiş): Denizdeyken, Alanya Kalesi Alanya ve Toros Dağları'nın eşsiz manzarasında sizlere eşlik edecek.
  3. Kleopatra Plajı: Kleopatra Plajı'na giderken Aşıklar Mağarası, Korsanlar Mağarası ve Fosforlu Mağara'yı göreceğiz. Bu mağaraların içinde Alanya Kalesi'ne giden gizli bir yol olduğuna inanılıyor. 1 saat 30 dakika sürecek.
  4. Kleopatra Plajı: Kleopatra'nın kıyısında öğle yemeği molası alacağız. 1 saat sürecek
  5. Alanya Limanı: Turumuzu tamamladıktan sonra misafirlerimizi otellerine bırakmak için Alanya Limanı'na yanaşacağız.

Tekne Nereden Kalkıyor?

Teknemiz Alanya Limanından hareket edip yine aynı limana varmaktadır.

Öğle Yemeğinde Ne Var?

Öğle yemeği olarak tavuk ve salata ikram edilmektedir.

Transfer Hizmeti Her Yer İçin Geçerli mi?

Transfer hizmeti için detaylı bilgiyi konumuzunu ileterek hızlı rezervasyon Whatsapp hattımız üzerinden alabilirsiniz. Rezervasyonunuzu ne kadar erken gerçekleştirirseniz transfer için doluluktan ve gecikmeden etkilenmezsiniz.

Gideceğimiz Önemli Noktalar Hakkında Detaylı Bilgi Alabilir miyim?

Korsan Mağarası: Tur boyunca tüm sorularınıza cevap olacak, yolculuğu daha heyecanlı kılacak rehberimiz, buranın hikayesini sizlere anlatacak. Bu sırada yapısı ile dikkat eden Korsan Mağarası’nı fotoğraflamayı unutmayın.

Aşıklar Mağarası: Yüksekliği ile sizleri şaşkına çevirecek bu mağara da etkileyici alanlardan bir tanesi. Bu deneyimi unutamayacaksınız. Döndüğünüzde bile en çok anlatacağınız yerler arasında yerini alacak.

Fosforlu Mağara: Mağara kendi adını hem içine hem de dış kısmına vuran turkuaz rengindeki fosforlu renkten alıyor. Yani herkesin anlattığı gibi sadece içerisindeki taşlar sebebiyle parlamamaktadır. Turkuaz rengindeki denizin mağaranın iç ve dış kısmına yansıması bu eşsiz görüntüyü ortaya çıkarıyor. Yanınızda bozuk paranız mutlaka olsun. İnanışa göre dilek tutup bu mağaranın içine attığınızda kim bilir belki de dilekleriniz gerçek olur.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon