p
>
>
Alanya Denizaltı Turu

Alanya Denizaltı Turu

Alanya

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Hayır
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
09:00 – 16:00

Tur İçeriği

Standart tatil kalıplarının dışında tatil arayanlar için en ilgi çekici aktivitelerden birisi ile karşınızdayız. Adrenalin ve gizeme hazır mısınız? Daha önce yaşamadığınız bir deneyimle yazınızı daha farklı bir boyuta çıkaracaksınız. Deniz üstünden altına iniyoruz ve macera başlıyor. Alanya’da yapabileceğiniz en eşsiz aktivitelerden birisi de Alanya Denizaltı Turu olmaya güçlü bir biçimde aday… Unutulmaz anlar yaşamak hiç bu kadar ulaşılır olmamıştı.

Denizlerin altındaki gizemi gözlerinizle görüyorsunuz ve ıslanmadan su yüzeyine geri çıkıyorsunuz. Hayal etmesi bile böylesi bir deneyim için Alanya’ya gelmeye değer… Sizler için en modern denizaltılarımızdan birisi ile bu hizmeti yaşatmayı vadediyoruz. Finlandiya’da tüm ihtimaller göze alınarak üretilen denizaltımız, sınıfının lideri teknolojiler ile üretilmiştir. Su altında seyir zevkiniz için tasarlanan geniş camlar sayesinde Akdeniz’e başka bir pencereden bakabileceksiniz.

Kapasite olarak 20 yolcu ve 2 mürettebat barındıran denizaltımız, yaş fark etmeksizin herkesin katılabileceği bir aktivitedir. Alanya Denizaltı Turu, konforu tam anlamıyla yaşatacak. Klimalar ve basınç makinelerimiz sayesinde suyun kaç metre altında olduğunuzu fark etmeyeceksiniz bile. Denizaltı dünyasının sandığınızdan daha eğlenceli bir yer olduğunu sizlere bizzat gösterme niyetindeyiz. Turumuzdan sonra bu deneyimi defalarca yapmak isteyeceksiniz. Dikkat! Alanya Denizaltı Turu, bağımlılık yaratabilir.

Bu deneyimden yararlanmak isteyen özel misafirlerimiz arasında olmak istiyorsanız, turla ilgili tüm detaylar yazının devamında…

Neler Dahil?

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Neler Dahil Değil?

Kişisel Harcamalar
Fotoğraf ve Video Çekimi
Otel Transfer
Hızlı Rezervasyon
Çocuk (6-12)
475
Yetişkin
950

Kişi Sayısı

0 Çocuk (6-12) - 0 Yetişkin -
Çocuk (6-12)
0
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tur İçeriği

Başlangıç olarak sizleri belirttiğimiz saatlerde otelinizden özel araçlarınızla alacağız. Alanya Denizaltı Turu, tüm profesyonelliği ile devam ediyor. Kısa sürecek yolculuğun ardından turun başlangıç konumuna, denizin altındaki yoldaşımız olan denizaltının yanına geçiyoruz. Rehberlerimiz ve diğer misafirlerle tanıştıktan sonra kısa bir tanıtım bölümüne geçiyoruz. Herkes hazır olduğunda ise tur tüm hızıyla başlıyor.

Üretim amacı tamamı ile turistik olan denizaltımız güvenlik konusunda sizlere özel bir deneyim sunacak. Deniz’in tamı tamına 20 metre altına inerek bu eşsiz deneyime başlıyoruz.

Tur boyunca kaptanımız ve yardımcı kaptanımız sizlere geçmekte olduğumuz lokasyonlar hakkında bilgi verecekler. Denizaltında çevrenizi rahatça izleyebileceğiniz geniş camlar sayesinde su altı yaşama ilk odaktan tanık olacaksınız. Fotoğraf ve videolarınızı serbestçe çekebilirsiniz.

Alanya Denizaltı Turu boyunca bizlere dalgıcımız da eşlik edecek. Deniz’in her anını seyir ettiğimiz konfordan da asla ödün vermediğimiz bu eşsiz yolculukta keyfiniz kat ve kat artacak. Bir güzel bilgi daha! Dalgıçlarımız su altından sizleri fotoğraflayarak bu deneyimi sevdiklerinize anlatırken belgelerle konuşmanıza olanak tanıyacak. Bu fotoğraflara sahip olmak isterseniz turumuz sonunda satın alabileceksiniz.


 

Denizaltımız tamamen siz değerli misafirlerimizin konforu baz alınarak tasarlanmıştır. İçinde bir şeyler içebileceğiniz kafeteryaya kadar bulunmaktadır. Dar alan ve basınç korkunuzu ardınızda bırakın. İşinin uzmanı mürettebatımız hizmetinizde. Akdeniz’i ıslanmadan keşfedebileceğinizi söyleselerdi inanabilir miydiniz?

Toplamda 1 saat boyunca deniz altında olacağız. Yüzeye çıktığımızda ise limana dönmüş olacağız. Sizleri limanda bekleyen araçlarımızla otelinize dönebilecek ve rahatlıkla dinlenebileceksiniz. Alanya Denizaltı Turunun bir parçası olmak için daha fazla beklemeyin.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon