p
>
>
Akyaka Tekne Turu

Akyaka Tekne Turu

Akyaka

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
08:00 – 18:00

Tur İçeriği

Muğla’ya bağlı Gökova Körfezi’nde bulunan Akyaka sizleri doğanın eşsiz benzersiz güzelliklerinin tadını çıkarmaya davet ediyor. Eğer yoğun geçen bir iş döneminden çıkmış ve tatilinizde bu stresi tamamen unutmak, aklınızdan çıkarmak istiyorsanız, sizlere iyi gelecek bir teklifimiz var. Akyaka’da bir tatil planınız varsa burada birçok aktiviteye katılım göstererek tatilinizi güzelleştirebilirsiniz. Bunun için de sizlere önereceğimiz plan Akyaka Tekne Turu. Bu sayede bir tatilden çok daha fazlasını deneyimleme fırsatını elde etmiş olacaksınız. Bu tekne ile yapacağınız yolculukta, unutamayacağınız güzelliklere tanık olacak ve birbirinden güzel tatil anısına da sahip olacaksınız.

Turumuz ile ilgili detaylara geçmeden önce sizleri nelerin beklediğine dair kısa bir bilgilendirme yapmak isteriz. Akyaka Tekne Turu ile siz değerli konuklarımızı insan elinin fazla sirayet etmediği ve karayolu ile ulaşım imkânı bulunmayan rotalarla buluşturuyoruz. Filmlerdeki kareleri aratmayacak yolculuğumuz ile tatilinizin tadını doyasıya çıkarırken, çekeceğiniz fotoğraflar ile anı ölümsüzleştireceksiniz. Tertemiz ve berrak suları ile bir kez daha sizleri kendisine hayran bırakacak rotaya sahip Akyaka Tekne Turu, lüks ve konforlu teknelerimizde sizlere ev sahipliği yapmaktadır. Eğer sizde böyle bir deneyimi bizlerle yaşamak istiyorsanız, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Neler Dahil?

Öğle Yemeği
Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti

Neler Dahil Değil?

İçecekler
Kişisel Harcamalar
Sedir Adası (Kleopatra) Giriş Ücreti
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin
400

Kişi Sayısı

0 Yetişkin -
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tur Rotamız

Turumuzun rotası, siz misafirlerimizin görebileceği güzellikleri içerisinde barındırmaktadır. Gününüzün güzel geçmemesi için hiçbir sebep bulunmamaktadır. Eğer hava durumunda herhangi bir değişiklik olmadığı takdirde rotamız şu şekildedir:

İncekum Plajı: Altın sarısı ince kumları ve denizi ile isminin hakkını veren İncekum Plajı ilk durağımız. Ziyaretimiz sırasında, plajın tadını çıkarabileceğiniz yüzme molamızda olacaktır.

Zeytinlik Koyu: Sıradaki durağımız Zeytinlik Koyu. Mavi ve yeşil tonları ile hayran kalacağınız Zeytinlik Koyu’nda vereceğimiz molada ister denizin tadını çıkarabilir isterseniz de güneşlenmeyi tercih edebilirsiniz. Anı ölümsüzleştirecek fotoğraf karelerini çekmeyi unutmayın…

Sualtı Mağaraları: Sıradaki rotamız sizi görüntüsü ile şaşkına çevirecek türden olacak. Eğer yüzme konusunda kendinize güveniyorsanız, mağaralara yaklaşarak unutulmaz bir deneyimi yaşayabilirsiniz.

Lacivert Koy: Adını suyun renginden alan Lacivert Koy sıradaki durağımız olacak. Laciverte çalan suyun rengi ile birlikte görsel bir şölen sunan koyda yüzmek farklı güzellikleri de beraberinde getirecek.

Akvaryum Koyu: Adından da anlaşılacağı üzre, cam gibi berrak bir suya sahip olan Akvaryum Koyu sıradaki durağımız. Burada bulunan canlıları da rahatlıkla görebileceksiniz.

Sedir (Kleopatra Adası): Yazın sıcak havalarından hiçbir şekilde etkilenmeyen kumsalı ile sizleri kendisine hayran bırakacak Kleopatra Adası sıradaki durağımız. Birçok hikâyeye de konu alan ada hakkındaki efsaneleri dinlemek de sizler için önemli bir kültürel aktivite olacaktır.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon