p
>
>
Akyaka Kitesurf Turu

Akyaka Kitesurf Turu

Akyaka

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Evet
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
09:30 - 13:30

Tur İçeriği

Muğla’nın en güzel bölgelerinden olan Akyaka, birçok aktiviteye ev sahipliği yapıyor. Burada bulunduğunuz zaman diliminde tatilin keyfini nasıl çıkaracağınız tamamen sizin elinizde. İster doğayla iç içe bir gün isterseniz de suyla iç içe bir gün. Tercih tamamen size ait… Ama bizim size önerimiz, bugüne kadar deneyimlemediğiniz bir tatil aktivitesi olacak. Eğer sizde su sporlarını seviyorsanız doğru yerdesiniz. Su ve rüzgârın iç içe olduğu bir aktiviteyi sizlere buluşturuyoruz. Farklı ve adrenalin dolu bir gün geçirmek için sizlere önerimiz Akyaka Kitesurf!

Akyaka, Ege Bölgesi’nde rüzgârın bol olduğu ve bu sporu rahatça yapabileceğiniz bölgelerinin başında gelmekte. Eminiz ki sizler de bu fırsatı kaçırmak istemeyeceksiniz. Alanında uzman ve lisanslı eğitmenlerimizin sizlerle geçireceği vakitlerde hem eğlenecek hem de uçurtma sörfüne dair püf noktaları öğreneceksiniz. Kitesurf yaparken, rüzgârı vücudunuzda hissedecek, tatilinizin tam anlamıyla tadını çıkaracaksınız. Coşku dolu dakikalar geçirmek sizin elinizde.

Bu hissi doyasıya yaşayabilmeniz için tüm ekipmanlarımız mevcuttur. İsterseniz gerekli malzemeleri kiralayarak, sahilde yer alan olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Akyaka’nın rüzgârlı ve dalgalı denizi, üzerinizde tatlı bir yorgunluk hissi bırakacak olsa da buna değecek… Rüzgârı bir pusula gibi kullanacak ve ahenkle denizde dans edeceksiniz. Eğitmenlerimiz, sürekli yanınızda olurken, sizler için gerekli yönlendirmelerde bulunacaklardır.

Akyaka Kitesurf, bugüne kadar deneyimlemediğiniz bir fiziksel aktivite ile sizleri dünyanın stresinden bir süreliğine uzaklaştıracak. Yepyeni bir macerayı hayatınıza eklerken, bu harika eğitim ile hem psikolojik hem de fiziksel olarak rahatlamış olacaksınız. Eğitimimizin detaylarına geçecek olursak;

Neler Dahil?

Tur Sigortası
Türkçe Eğitmenlik Hizmeti
Türkçe Rehberlik Hizmeti

Neler Dahil Değil?

Diğer İçecekler
Kişisel Harcamalar

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Havlu
Mayo
Terlik
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin
3500

Kişi Sayısı

0 Yetişkin -
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Eğitim Programımız

Eğitim programımızın hem sizlerin bütçesine hem de şartlarınıza uygun paketleri bulunmaktadır. Bu sayede uygun şartlarda sizlere hizmet verebiliyoruz. Başlangıç eğitimimiz bu alanda herhangi bir deneyimi olmayan konuklarımız için daha uygun olacaktır.

  • Eğitim yolculuğumuz başladığında, ister birebir isterseniz grupça yapılan derslerimize katılım sağlayabilirsiniz. Burada isteğiniz ve rahatınız doğrultusunda seçim yapabiliyorsunuz.

  • Ekipmanlarımızın bakımı düzenli olarak yapılmaktadır ve ekipmanlarımız her yıl yenilenmektedir. Bu sayede siz değerli misafirlerimizin güvenliğini en üst safhada tutuyoruz ve tam sigorta olanağımız olduğunu da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu konuda sizlerin endişelenmesini gerektiren bir durum ile karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz.

  • Akyaka Kitesurf deneyimini sizlere sunarken, deneyimli, lisanslı ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizleri biraya getiriyoruz. Eğitmenlerimiz ile devamlı iletişim halinde olarak, daha başarılı sürüşler gerçekleştirebileceksiniz.

  • Eğitimimiz, sizin danışmanınızla konuştuğunuz gün ve sıklıklarla devam edecektir veya paket seçeneklerimizde bulunan gün sayılarıyla ilerleme yapabilirsiniz. Paket seçeneklerimiz dışında isteğiniz halinde ek ders imkânı ile sizleri yüz üstü bırakmıyoruz.

  • Eğitimimizin bulunduğu sahile ulaşım konusunda da sizlere olanak sağlıyoruz. Eğer şahsi aracınız bulunmuyorsa, Kitesurf yapacağımız sahile ulaşımınızı ücretsiz bir şekilde sağlıyoruz. Bunun için Akyaka’da bulunduğunuz konumu bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon