p
>
>
Akyaka Jeep Safari Turu

Akyaka Jeep Safari Turu

Akyaka

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Öğle Yemeği
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Hayır
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
09:30 - 16:00

Tur İçeriği

Sürekli aynı tatil planlarını yapmaktan sıkıldınız mı? Eğer cevabınız evet ise ve tatilinize farklı bir boyut kazandırmak istiyorsanız sizler için adrenalin ve eğlence dolu bir tatil önerisinde bulunuyoruz. Akyaka Jeep Safari turu tam size göre. Daha önce böylesine eğlenceli bir tura neden katılmadım diyeceğiniz bir tur için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Şehir hayatının getirmiş olduğu kaygı ve gürültüden uzaklaşabileceğini bir rotayı sizlere sunuyoruz. Safari turumuz için özel olarak hazırlanmış 4x4 Jeeplerimiz ile tatilinizin en güzel deneyimini yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Turumuz bittiğinde içinizde bir burukluk olacak olsa da bir kuş gibi hafiflediğinizi hissedeceksiniz.

Turumuzun detaylarına geçmeden önce Akyaka Jeep Safari turumuzda sizleri nelerin beklediğini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu sayede aklınızda bir fikir olacak ve aklınızdaki sorulara da yanıt bulmuş olacaksınız. Uzman şoförlerimiz ile birlikte 4x4 Jeeplerimiz ile Marmaris’in merkezinden Akyaka’ya doğru bir yolculuk ile safari turumuza başlıyoruz. Benzersiz bir doğa içerisinde sürecek yolculuğumuz ile Akyaka’ya daha fazla bağlanacaksınız. Safari turumuz için özel olarak tasarlanmış off-road parkurlarımızda müthiş bir deneyime şahit olacaksınız.

Safari turumuza katılım sağlamak isteyen şanslı kişilerdenseniz sizler için bilmeniz gereken detayları da paylaşıyoruz. Yazımızın devamında Akyaka Jeep Safari Turu ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Neler Dahil?

Öğle Yemeği
Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti

Neler Dahil Değil?

Fotoğraf ve Video Çekimi
Kişisel Harcamalar
Su Silahı
Diğer İçecekler

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Şapka
Hızlı Rezervasyon
Çocuk (6-12)
225
Yetişkin
450

Kişi Sayısı

0 Çocuk (6-12) - 0 Yetişkin -
Çocuk (6-12)
0
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tur Öncesi Tavsiyeler

Turumuza katılmadan önce elbette ki bir hazırlık aşamamız bulunmaktadır. Bu aşamalar tamamen siz değerli konuklarımızın daha eğlenceli vakit geçirmeniz için dikkat etmeniz gereken hususları içerisinde barındırmaktadır.

  • İlk olarak kıyafet seçiminden başlamak istiyoruz. Otelinizden ayrılmadan önce rahat kıyafetler tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Güzel ve eğlenceli bir tur geçirmek için konforunuzu sağlamanız olmazsa olmazların arasında yer almaktadır.

  • Uygun ayakkabı seçimi de kıyafet seçimi gibi oldukça önem taşımaktadır.

  • Turumuz doğayla iç içe olacağınız açık alanda gerçekleşecektir. Bu yüzden de kendinizi zararlı güneş ışınlarından korumanız gerekebilir. Bunun için yanınıza güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka almanızı öneririz.

  • Safari turumuz süresince birçok doğal güzellik ile karşılaşacağız. Bu alanları eminiz ki sizlerde fotoğraflayarak, anı ölümsüzleştirmek isteyeceksiniz. Bunun içinde otellerinizden çıkmadan önce telefonlarınızın ve fotoğraf makinenizin şarjlarının dolu olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz.

Akınıza takılan her soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamak bizleri mutlu edecektir.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon