p
>
>
Akyaka Dalış Turu

Akyaka Dalış Turu

Akyaka

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Soğuk Sandviç
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Hayır
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
10:00 - 16:00

Tur İçeriği

Masmavi deniz sularının herkes üzerinde bir tesiri muhakkak vardır. Kimisi küçükken buraya gelmiştir, kimisi yetişkin yaşlarındaki en güzel tatilini burada yapmıştır kimisi de ailesiyle en güzel anılarını burada yaşamıştır. İşte böylesine eşsiz bir bölgeden bahsediyoruz. Deniz hayatına yakın olmak bir yana dursun, ona uzaktan bakmak bile ayrı bir tutkuyu içerisinde barındırır. Peki denize uzaktan bakmak yerine farklı bir macera deneyimi yaşamaya ne dersiniz? İşte sizler için farklı bir keşif noktası… Deniz’in güzelliklerini bambaşka bir perspektiften görme imkanını Akyaka Dalış Turu ile sizlere sunuyoruz. Bu sayede bölgede bulunan canlı popülasyonunu da yerinde görme fırsatını elde edeceksiniz.

Aktivitemiz hakkında detaylı bilgilere geçmeden önce dalış turumuz ile ilgili kısa bir özeti sizleri paylaşmak isteriz. Akdeniz’in benzersiz denizaltı yaşamına tanıklık edeceğiniz turumuzda sizleri lüks ve konforlu teknemizde ağırlıyoruz. Alanında uzman olan dalış eğitmenlerimiz ile birlikte sizleri bambaşka bir dalış deneyimi ile buluşturuyoruz.

Eğer sizlerde farklı bir tatil deneyimlemek isteyenlerdenseniz tek yapmanız gereken Akyaka Dalış Turu için bizimle iletişime geçmek. Siz değerli misafirlerimiz için turumuza dair bilmeniz gereken detayları da paylaşıyoruz. İster deneyimli olun isterseniz de ilk defa dalış deneyimi yaşayacak olun hiçbir çekinceniz olmadan turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Eğer aklınızda bir soru işareti varsa tek yapmanız gereken bizimle iletişim geçmek. Sorularınızı yanıtlamak bizlere mutluluk verecektir.

Neler Dahil?

Öğle Yemeği (Sandviç)
Tüm Dalış Ekipmanları
Tur Sigortası
Türkçe Eğitmenlik Hizmeti

Neler Dahil Değil?

Fotoğraf ve Video Çekimi
İçecekler
Kişisel Harcamalar

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Kremi
Havlu
Mayo
Şapka
Güneş Gözlüğü
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin
850

Kişi Sayısı

0 Yetişkin -
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tur Öncesi Yapılması Gerekenler

Akyaka Dalış Turu için hazırlanırken, yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyaların yanınızda olması, siz değerli konuklarımızın daha rahat ve konforlu bir dalış turu geçirmesi için kaçınılmazdır. Bu eşyaları sizler için listeledik:

  • Turumuz boyunca güneş altında olacağız. Bu yüzden de güneşin zararlı ışınlarından korunmanız gerekebilir. O yüzden yanınıza sizleri güneşten koruyacak ekipmanlarınızı almanız. Bunlar güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka…

  • Deniz malzemelerinizi de (mayo, havlu) yanınıza almanızı tavsiye ederiz.

  • Turumuz boyunca karşılaşacağınız anları elbette ölümsüzleştirmek isteyeceksiniz. Bunun için de turumuz başlamadan önce telefonunuz ya da fotoğraf makinenizin şarjının dolu olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz.

Sadece dalış mı yoksa tekneyle tur da oluyor mu?

Hem dalış hem de tekne turu gibi oluyor.

Tur fiyatına neler dahil?

Tur fiyatına öğle yemeği (sandviç), dalış ekipmanı, tur sigortası ve türkçe dalış eğitmenliği dahildir.

Akyaka Dalış Turu ne kadar sürüyor?

Turumuz 10:00-16:00 arasında yapılıyor. Denizin durumuna göre süre biraz kısalabilir veya uzayabilir.

Turda tek dalış mı çift dalış mı yapıyoruz?

Turumuz süresince iki dalış oluyor ve dalışlar 15-20 dakika kadar sürüyor

Fotoğraf çekimi ne kadar?

En güzel anınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekim ücreti 500₺'dir. Talebiniz olması durumunda rezervasyon anında bize iletmenizi rica ederiz.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon