p
>
>
Akyaka Atv Safari Turu

Akyaka Atv Safari Turu

Akyaka

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Ekstra
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Hayır
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
10.00-13.00

Tur İçeriği

Her yaz aynı rutinleri yapmaktan sıkılanlardan mısınız? Yoksa tatilinizi eğlenceli aktiviteler ile bütünleştirmek mi istiyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise sizleri Akyaka Atv Safari turu ile tanıştırmak istiyoruz.

Şehir hayatının kalabalığı, sıkıcı ofis hayatı, stres ve kaygılardan uzak bir hayat ile sizleri buluşturuyoruz. Böylesine eğlenceli bir aktivite sizin de hakkınız. Sizce de geç kalmadınız mı? Bu aktivite ile birlikte 2 saatliğine tüm dünya ile bağlantınızı kesmiş olacaksınız. Akyaka Atv Safari turu hakkında bilmeniz gereken detaylara geçmeden önce sizler için turumuz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz. Bu sayede safari turumuz hakkında gerekli bilgilere de sahip olacaksınız.

Turumuz siz değerli konuklarımız için özel olarak hazırlanmış parkurlarımızda gerçekleşmektedir. Su birikintileri, engebeli yollar ve çeşitli atlama parkurları ile birlikte turumuzun adrenalin seviyesini en yükseğe çıkartıyoruz. Güvenlik önlemleri ekibimiz tarafından alınmaktadır. Uzman eğitmenlerimiz tur boyunca sizlere eşlik edecektir. Eşsiz bir deneyim için yapmanız gereken yalnızca bizimle iletişime geçmek.

Turumuza katılım göstermek isteyen misafirlerimiz için turumuza dair detaylarda bulunmakta. Siz değerli konuklarımız için yazımızın devamında bu ayrıntılara da yer verdik. Yazımızın sonuna geldiğinizde eğer hala aklınızda bir soru işareti varsa bizimle iletişime geçerek aklınızdaki bütün soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Neler Dahil?

Ekipmanlar (Kask)
Tur Sigortası
Türkçe Rehberlik Hizmeti

Neler Dahil Değil?

Fotoğraf ve Video Çekimi
İçecekler
Kişisel Harcamalar

Tur Yanında Ne Getirmeli

Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin
550

Kişi Sayısı

0 Yetişkin -
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

Tur Program ve Saatleri

Turumuz yaklaşık olarak 1 buçuk saat civarında sürüş yapabilme olanağını sizlere sunmaktadır. Bu süre içerisinde keyifli zaman geçirme fırsatını fazlasıyla elde edeceksiniz. Akyaka Atv Safari Turu günün belirli saatlerinde 4 seans şeklinde yapılmaktadır. Seans saatlerimiz şu şekildedir:

  • Saat 10.00 ile 13.00 arası

  • Saat 12.00 ile 15.00 arası

  • Saat 14.00 ile 17.00 arası

  • Saat 16.00 ile 19.00 arası

Size uygun olan seansı seçebilir ve bize eşlik edebilirsiniz.

Akyaka Atv Safari Turu, bol eğlence ve bol kahkahayı sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Adrenalin seviyeniz turumuz içerisinde bir an olsun düşmeyecek.

Safari turumuz için deneyim ya da herhangi bir ehliyet gerekmemektedir. Araçlarımız otomatik vites olmakla birlikte kullanımı da bir o kadar kolaydır. Turumuz, genç yaşlı fark etmeksizin bütün misafirlerimiz için uygundur. Gönül rahatlığı ile turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

Turumuz, bütün konuklarımız toplanma alanına ulaştığında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilecek eğitim ile başlayacaktır. Burada sizlere verilecek temel eğitimin ardından turumuz ile ilgili aklınıza gelebilecek bütün detaylar sizlere aktarılacaktır. Tur süresi boyunca konforunuzun bir an olsun düşmemesi için araçlarımızın son teknoloji olmakla beraber, düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Tüm misafirlerimiz hazırlıklarını tamamladıktan sonra konvoy halinde yolculuğumuz başlayacaktır.

Akyaka Atv Safari Turu parkuru içerisinde çamur çukurları, küçük akarsu, atlama tepesi, küçük tatlı su gölcükleri ve patika yollar bulunmaktadır. Turunuzun keyif ve eğlence dozunu artırmak için gerekli bütün teçhizatlar, tarafımızca hazırlanmıştır. Sizlere düşen ise yalnızca katılım sağlamak…

Safari turumuz, bol sulu, çamurlu ve adrenalin dolu bir günü sizlere sunacaktır. Peki ya siz böylesi eşsiz bir güne hazır mısınız?

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon