p
>
>
Akyaka At Safari Turu

Akyaka At Safari Turu

Akyaka

Tur Bilgileri

Günler:
Her Gün
Yiyecek:
Ekstra
Rehber:
Evet
Otel Transfer:
Hayır
Ödeme:
Ön Ödeme
Zaman:
09:30 - 18:30

Tur İçeriği

Eğer tatil durağınız Akyaka ise sizleri huzur dolu bir aktivite ile tanıştırmak istiyoruz. Burada hem tatil yapacak hem ferahlayacak hem de doğa ile iç içe güzel bir gün geçirme fırsatını yakalayacaksınız. Akyaka’nın kendine özgü doğasında uysal, arkadaş canlısı ve bir o kadar da asil atlarımız ile birlikte sizlere eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Akyaka At Safari Turu ile birlikte 2 saat boyunca doğayla iç içe olacağınız bir tur deneyimi yaşama fırsatı bulacaksınız. Turumuz hakkındaki detaylara geçmeden sizleri neler bekliyor ondan bahsetmek isteriz. Akyaka At Safari turu, turumuz için özel olarak hazırlanmış parkurlarda gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman olan eğitmenlerimiz tur boyunca sizlerin yanında olacaktır. Şehir hayatının getirmiş olduğu stres, gürültü ve karmaşalardan da uzaklaşacaksınız. Unutulmaz bir deneyimi hayatınıza dahil ederken, güzel anılarla buradan ayrılacaksınız. Turumuz hakkında siz değerli misafirlerimize bilgi verdikten sonra, turumuz ile ilgili bilmenin gereken birkaç detay daha bulunmaktadır. Bu detayları da yazımızın devamında sizlerle paylaşıyoruz. Keyifli okumalar…

Neler Dahil?

Ekipmanlar
Tur Sigortası
Türkçe Eğitmenlik Hizmeti

Neler Dahil Değil?

Fotoğraf ve Video Çekimi
İçecekler
Kişisel Harcamalar
Hızlı Rezervasyon
Yetişkin
450

Kişi Sayısı

0 Yetişkin -
Yetişkin
0

Tur Hakkında Detaylı Bilgiler

At Safari Turu Programı

Turumuz için çiftliğimize geldiğinizde sizleri güler yüzlü ekibimiz karşılayacaktır. Daha sonrasında siz değerli misafirlerimizin boy ve kilo ölçümü yapılmaktadır. Buradaki amacımız, boy ve kilonuza göre sizin için en uygun olan at ile eşleşmenizi sağlamak. Bu aşamadan sonra eşleştiğiniz at ile aranızda bir bağ kurmanız için size vakit veriyoruz. Burada atınız ile iletişim kurabilir, onu sevebilir ve aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz. Eğer binicilik alanında ilk kez deneyim yaşayacaksınız, üzerinizdeki heyecan ve stresi de azaltmış olacaksınız. Atlarımız ile ilgili herhangi bir endişe duymanıza gerek yoktur. Atlarımız sın derece uysal ve insan canlısıdırlar. Siz ona, o da size kolayca uyum sağlayacaktır.

Atınız ile uyum sağladıktan sonra, uzman eğitmenlerimiz tarafından sizler için eğitim verilecektir. Burada aklınıza takılan bir nokta olursa çekinmeden eğitmenlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Rahat ve konforlu bir tur geçirmeniz için aklınızda herhangi bir soru işaretinin olmaması oldukça önemlidir.

Bütün misafirlerimiz hazır olduktan sonra ekip olarak hareket edeceğiz. Yaklaşık olarak 2 saat sürecek Akyaka At Safari turumuza başlıyoruz. Turumuz boyunca doğanın sesine kulak verebilir ve güzel dakikalar geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Turumuzun güzergahında Milli Parklar ve parkurlarımızdan geçeceğiz. Başlangıç noktasına vardığımızda ise ne yazık ki turumuzun sonuna gelmiş olacağız. Turumuz tamamlandıktan sonra siz değerli misafirlerimizi ekip arkadaşlarımız yolcu edecek ve güzel anılarla çiftliğimizden ayrılacaksınız.

Atlar güvenli mi?

Hepsi uysal ve eğitimlidir.

Nerede at kullanıyoruz?

Bu tur için özel yapılmış parkurda ve ormanlık arazi içerisinde.

Bu tur nerede yapılıyor?

Marmaris’in Değirmenyanı köyünde bulunan arazide yapılmaktadır.

Ne zaman rezervasyon yapmam gerekli ve ödeme yapmam gerekiyor mu?

Sınırlı sayıda rezervasyon alınmaktadır ve 1 gün önceden kesin rezervasyon yaptırmış olmalısınız.

İlk yorum hakkı senin!

Yorum yaz

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Beğendiğim Turlar
Open chat
Hızlı Rezervasyon